Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

ryan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    338
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    14

Postitused, mis ryan postitas

  1. Mina näiteks ei rääkinudki puurist ja mõttes oli polditav turvakaar (Vaata kaare konstruktsiooni ja vaata kust otsast se auto tangiks muudab. Ette antud kaugus peast on ju joonistel olemas ja niipalju ei veni kellegi kael, et pea vastu toru ära lüüa kui rihmad peal. Keelame siis kõik täisraamil maasturid ära kuna nad on teistele ohtlikud? Või lausa kõik autod mis on raskemad ja tugevamad kui kolmene bmw :roll:

    Kahe käega poolt 8)

    Ja kes üldse on võtnud plaaniks ehitada linnavahel rallitamiseks puuri ja igast vidinatega masina ?

    Autol peab olema võimsust ( igaühele oma kogus kw ) , maanteel möödasõiduks kulub alati ära kui on võimalik paar korda veel kaasi juurde lisada . Turvakaar on autos sinu enda ohutuseks , kui peaks midagi juhtuma mitte oma süü läbi ( mõttlematust kihutamisest ) . Praeguseid liiklusolusi arvestades , kus igapäev läheb keegi kasti kellegi süü läbi >> lihtsalt kaldub vastassuunavõendisse :roll: vanemal E30 nel minuteada pole varustuses turvapatja või lõõki neelavat (leevendavat) keret :roll:

    Kui nüüd keegi laseb endale pildi ette korraks sellest kopikast , millele rallisõitja oma volvoga otsa sõitis >>> selline näeb peale laksu välja ka sinu e30 ! (paneb mõtlema ?)

    ..ja kiireks sõiduks on meil igasuguseid teisi kohti kui linna tänavad . (mille kohta ma õelda ei tahaks , et vahest võib ka linnas kaasi anda :D )

  2. Ise mõelnud , et omale ehitan 2- ühesugust autot , üks on nn. pahtli - magrofelksist ehitatud ülevaatuse masin :D Mida saab iga kell käepäraste vahenditega roostevabaks muuta ! ..teine , mis vastab sinu nõuetele ; suur katel ( või turbo!) , puur või mida iganes ...saad funnida rahulikult ringi 8) Kui pekski vahele jääma , pole erilist probleemi kordusülevaatusega :!:

    Sõita tuleb loomulikult vastavalt eeskirjadele :lol:

  3. ..mille kuramuse pärast ei või olla puuri :evil: (fuck the ... )

    Jeebi raibetega sõidavad küll , torujupid ees-taga ..küljepeal .

    Tundub nagu vähe ohtlikum jalakäiale , kui puur salongis .

    Kui jalakäia reeglina klaasi lendab ..pole sel ju midagi pistmist turvapuuriga .

    Nagu Tartu mnt ..puhul ei või ka kunagi teada , kes või millal võib sinu elu ohustama hakatakse :wink:

    Puur peaks käima salongis ikka enese turvalisuse pärast ( ..et omal hing sisse jääks ) . :!:

    Pealegi hoiab puur salongi osa tervena ( kus sa ise oled ) ..esiosa deformeerub enivei .

    ..kui suudetakse nn. jalakäiatele ohutumad torujupid ette ..jne teha ..siis mis moodi ei ole võimalik ehitada legaalseid tänavapuure ???

    Puur tuleb üritada peita , valada kondlid ümber ..ja mis neil õelda on ??? ..pole ju puuri ! ..lagi ja ülejäänud on lihtsalt nii ..kuna mulle meeldib ! ( ...emasele ..sauaga ..sõbrale :evil: ) . :D

    Stagana aegne ühiskond või kellegi jonn ...midagi targemat mul küll sellepeale õelda ei ole :lol:

    tuleb lihtsalt ignoreerida 8)

  4. Nagu ma aru sain;

    1) poldid pingutada pingutus järjekorras 40-45 Nm jõuga

    2) Oota 15 min .

    3) poldid pingutada pingutus järjekorras 60-65 Nm jõuga

    4) Lase mootoril käia 25 min .

    5) 25-30 Kraadi ??? >> või mida ? Oleks tänulik kui keegi selle viienda punkti lahti seletaks :roll:

  5. ...seda ma ju räägin ! ..pole rohkem vaja mõelda , nii nagu nemad suhtuvad (riik ; ARK ; ment ; jne) sinusse , nii ka mina (sina) nendesse . Ma isegi ei lähe küsima , et ma tahaks teha seda või teist ja mis selleks vaja oleks teha jne . Inimene on leidlik , kül ta juba selle augu leiab ...kuidas saab :!: Mida rohkem sa keelad seda rohkem seda tehakse ! ..seda , et leida kompromiss ja ei mindaks vastuollu ...seda meie riigis pole . Mis on on ? on ..nende poolne EI ! ..ja kõik ! Kuidas teistes riikides saab ja meie jobud ..ei saa hakkama ( vanad pähnardid ) ühtedi asjalikku meest pole pukis :evil:

    Sama mis keelad elamise ära , et homsest ei tohi ;) ..elad ju ikka edasi ...põõsa all või metsas kusagil 8) !

  6. Kui turvapuuri ehitad , polsterdad torud loomulikult pehme materjaliga , siis ei saa ju pea rohkem haiget ,...kui lõõd selle ära vastu klaasi , rooli või käigukangi otsa ;) ???

    (veel enam kui sul on puupea) :D:D:D

    Juhtumisi sai kõrval istutud GAZ nn."transit" moodi liikuris , vanalinnast läbi sõites sain juba tõsise peatrauma , peatoed on juba tehasepoolt petoonist külge valatud .

    Mul üks projektikas , millel üritaks vedada totud mõõda nn. "aknaääri" , hiljem ehitan polstri ümber (piilarid paksemaks) , ..ja kes siis kindlaks teeb , mis seal all on !? ..lihtsalt ongi sellised polstrid ja lagi on madalam .

    Ja üleüldse on lihtsam suuremate projektide puhul , kui sul on autosi 2tk , üks on " lollide " jaoks ..ülevaatamiseks , teisega naudid igat käiku , kurvi , sirget ! 8) ( FU_K THE ...... )

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus