Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

ryan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    338
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    14

Postitused, mis ryan postitas

  1. Kas photoshopi kunni ka leidub meie seas ?

    No kes vaataks pildi tehnilise poole üle , pilt ise on kehva kvaliteediga .

    Et mis on juurde lisatud jne ?

     

    Oleks tänulik abi eest , PS -i jäta kontakt .

  2. Minu mäletamist mööda teadis Eix , kus seda tehti Tartus . Ta vist lasi teha ka ühe rooli .

    Mingi ehitusliimiga olen proovinud küll , esmalt on hea , mis hiljem saanud on seda ei tea .

    Ühe olen teinud silikooniga , oma rooli , pole sõita saanud veel . Katsudes on kinni küll .

    Üks kindel Värk on siis kui ostad rooli , mis on kinni ja tugev , katsudes kõva .

  3. On pakkuda ix küljelaiendid .

    Tagumised kaared on ringi tehtud pre feiss kaare jaoks . Midagi ületamatut ei ole , saab muuta tagasi feisslifti kaare jaoks . Kõik ülejäänud tükid on väga heas korras ja terved ! Värv on punane . Paku hind !

    Asuvad Tallinnas .

    PS

     

  4. Nahatan roole , on olemas M-Tech l ja ll lõiked , siis e34 ja e36 roolile . Hetkel on töös ka e38 pool puitrool . Hind on 60 .

    Kindlasti on võimalik kokku leppida ka teiste roolide nahatamist , mis on pisut kallim sest lõiked puuduvad . Võib ka pakkuda nahast istmete remonti , juhipoolse kulunud külje vahetust jne.

    Täpsem info PS 

    Tallinn 

     

    Mõned vanemad tegemised ;

    http://fotoalbum.ee/photos/ruts325

     

    • Meeldib 2
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus