Hüppa postitusse

risto21

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    264
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    11

Kõik, mis risto21 postitas

  1. risto21

    Lobamokkade rubriik

    Keegi Kiltsile läheb?
  2. risto21

    O: Flantsid 10-15mm

    Endiselt vaja, pakkuge ainult 10mm, 15mm ei ole vaja. 2tk. ja kindlasti tsentreerimisrandiga.
  3. risto21

    Porimatid, veluurist

    Siis veel aega
  4. risto21

    Porimatid, veluurist

    Nu, on midagi kuulda?
  5. See punane tundub tõesti korralik ja hind mõistlik. Pigem maksta jah need mõned sajad rohkem korraliku masina eest...
  6. Motors24 müüdi seda samat pilli vist 1100, kui ma ei eksi.
  7. Tänud, väga hea leht Ma ise mõtlen ka, et ilma strechita ei mahu ära koopasse.
  8. 215/40 16, siis ca 5km erinevus
  9. Kas 205 laius 9" veljele liiga kitsas ei jää?
  10. Ostan uued või kasutatud rehvid.
  11. risto21

    Porimatid, veluurist

    Mitu kompl kokku tellisid?
  12. risto21

    Porimatid, veluurist

    Kui kogu eelnev mansaft koos, siis telli ära, uusi inimesi pole mõtet enam oodata, aega oli piisavalt
  13. Tere, Vaja siis nimetatud flantse 4x100. Pakkumised PS. Risto
  14. risto21

    Porimatid, veluurist

    Ok. Minu poolest võid sa ka laupäeva õhtul tellida, vb nädala sees on ta tööl ja ei satu netti.
  15. risto21

    Porimatid, veluurist

    Kandsin üle 23,50eur. Mitu kindlat võtjat juba koos on? 6 tk ikka saame kokku?
  16. risto21

    Porimatid, veluurist

    8 kompl koos, loodan, et kõik ikka endiselt soovivad: risto21 grimes Chulo Riho eix22 001WSK zaz965zaz (2tk)
  17. risto21

    Porimatid, veluurist

    Chulo, võta siis asjaajamine enda peale. Ma arvan, et järgmise nädala alguses võiksid ära tellida. risto21 grimes Chulo Riho eix22 001WSK Väike arvutus: Hetkel 6 inimest. Matid: 14,9x6=89,4eur Saatmine: 17,5+(5x1,9)= 27eur Kokku: 116,4:6=19,4eur Et chulo saaks orgunni eest tasuta matid, siis oleks 116,4:5= 23,28eur Kui 10 inimest saaks kokku, siis oleks: Matid: 14,9x10=149eur Saatmine: 17,5+(9x1,9)=34,6eur Kokku: 183,6:10=18,36eur Et chulo saaks orgunni eest tasuta matid, siis oleks 183,6:9= 20,4eur
  18. risto21

    Porimatid, veluurist

    Ok. Aga kes siis telliks? Kui vähe rohkem tahtjaid tuleks, siis võiks ka nii teha, et tellija saaks matid tasuta asja ajamise eest, igaüks paneks selle eest paar euri juurde.
  19. risto21

    Porimatid, veluurist

    Kui on teada, kes tellimise enda peale võtab, siis võiks mingi kuupäeva kokku leppida. Keegi eelmisest tellimusest võiks kommenteerida, kuidas kupeesse sobisid?
  20. risto21

    Porimatid, veluurist

    4 inimest koos: risto21 grimes Chulo Riho 4 kompl ostul tuleks siis arvutuste järgi 20,07 eur/kompl. Põhimõtteliselt tasuvuselt rohkem polekski rahvast juurde vaja, kuna edasi väheneks summa juba ainult mõned sendid. Minul endal ei ole võimalik e-bay-st asju osta. Kes teist võtaks tellimise enda peale? Mina saaksin enda osa kohe ära kanda.
  21. risto21

    Porimatid, veluurist

    Nagu aru saan, siis eksisin sobivuses ja kahetsen, et kambakaga ei liitunud Kas keegi viitsiks veel selle tellimisega tegeleda? Äkki saaks veel 7 inimest kokku? R
  22. Hea mõte! Ka mina otsisin ennem klaasivahetamist nii foorumist, kui ka mujalt netist mingit head õpetusmaterjali, kuidas lihtsalt ja õige meetodiga klaasi vahetada, kuid ei leidnud midagi aga õnneks klaasi vahetamisel sujus kõik iseenesest Kes vähegi auto kallal midagi teha oskab, saab ka sellega hakkama.
  23. Tundub, et mu klaasivahetus sai teemajätku Ma ei tea aga mul on uus klaas küll väga ilusti nüüd ees, ja ei oleks kujutanud ette mingite nööride või asjadega seda teha. Nii nagu ma seda protsessi oma teemas kirjeldasin tundub mulle kõige loogilisem
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus