Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Willard

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    126
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Postitused, mis Willard postitas

  1. Tere e30 rahvas!

    Tekkis huvi diiselmootori vastu kuna on vaja ökolt ringi liikuda! Asi on selles, et e30 mida ma oman on väga heas seisukorras nii tehnilise kui ka välimuse poole pealt, sellepärast ei tahagi seda vahetada mõne teise auto vastu. 
    Ma ei oma mingit tehnilist haridust ning sellepärast küsingi hästi palju :)

    Miks just mehaanilise pumbaga? - väidetavalt saab sealt kruttida ise "jõudu" juurde mootorile...seda muidugi kunagi tulevikus, kui ressursid seda lubavad, sest mootori sisu on vaja tugevdada ka.

    Endal on peal m20b20...Küsimused siis järgmised, kas selline swap on võimalik?

    Mida ma "uue" mootori ostmisel tähele peaksin panema?

    Kas ma pean laskma muuta ka kardaani/käigukasti jms asju?

    Ning peamine küsimus - Mis teie, foorumlased arvate, kas on mõtet, kui tahan ökonoomsemalt ringi sõita?







     

  2. Teen nüüd ennast naerualuseks...aga kuidas antenn üleskäib? Ma tõmbasin tagant katte ära vaatasin vapsee, seal see mootor...aga nuppu ei näe... Sees on originaalne makk....

    Proovisin makist klõpsida igast nuppe aga vb lihtsalt pole töökorras see mootor siis

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus