Hüppa postitusse

grimes

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    326
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    26

Kõik, mis grimes postitas

  1. Ootame huviga liitlasi. Eelmine kord oli ikka megalt vinge, seega 101% minek ka seekord
  2. Ise arvan, et see taktikaline nipp.. Tekitavad endale kiire klientuuri tõusu ning saavad tasapisi hindadega kaasa minna
  3. Ma ei tea mis support täpselt e32 on. Endal e38 4ja kolviga alu supportid ja e36 M3 300mm ketas kasutusel. Kasutan sadula/supporti orig klotse
  4. Jäime ka üritusega väga rahule ! Tõesti suured tänud korraldusele, osavõtjatele, toitlustusele ja Rmk puhkealale.. Oli igati meeldiv ilm, seltskond ja palju ilusaid autosi .. mida veel tahta Lõpetuseks sain muidugi ka suure üllatuse osaliseks auhindade näol. Kaks karikat ja @metsakutsu CD plaat Tänud kõigile kes üritusel kaasa lõid, oli meeldejääv nädalalõpp ! Järgmist korda ootama jäädes !
  5. grimes

    Kes, kus ja keda nägi

    Tegu sõbra autoga jh.. orig seisus 325ix jh
  6. Lihtsam oleks reedel kohale lennata
  7. Seeaasta ka kohal kindlasti
  8. Ostaksin E30 ketastega tagasilda koos suurte (51mm) püstakutega esisilda. Soov sisuliselt rauaosa järgi.. sillatalad, õõtsad, püstakud mida taastada/kokku panna koos uute külgekäivate vidinatega. Olulised ei ole (kettad, klotsid, supportid, amordid, vedrud, puksid, differ, poolteljed) Vajadusel tagastan enda autoalt hiljemalt kevadel samad osad + komp Asukoht pole oluline kuid mida lähemal seda parem Asukoht: Tallinn Nr : +37256375647
  9. Targemad ehk oskavad täpsemalt vastata. Kuid tean, et alternatiivselt kasutatakse e34 tulesi/raame millel see elektrooniliselt juhitav/reguleeritav. Võimalik ,et sellest ka teema siin foorumis.
  10. Kui päev sobiv, oleks ka käpik
  11. Siis võiks juba selle mõni nädal ehk reede/laupäevase päevapeale nihutada Oleks ka siis ehk ka tallinnast eemalt tulijaid
  12. Hotell oli superluks.. autod kõik siiani ühegi viperduseta sõitnud Ilm on super ja seltskond hea.. mis veel rohkem tahta
  13. Ega tagumisi el akna mootoreid ei ole ? Ja oleks tarvis ka üht kundepoolset el akna lülitit..
  14. Võtan ka tolle ürituse eesmärgiks enda rulla taas liikuma saada ? Sai sama ürituse nädal ka puhkus võetud nädalake
  15. grimes

    O:Jämedad veovõllid

    Keegi B osa pooltelgi pole proovinud ? Ise uurisin tuttava käest ja 60€ terve 1 telg.. GSP omad.. tollel pidid kummid ainult kiirelt hapuks minema. Need asendada mõne teise lutiga võiks ehk kannatada sõitmist ? Enda 330xd-eele sai need odavad ette hetkel.. muidu tundusid igati viisakad. Tundub et korralike orig poolteögede tagaajamine pole enam nii lihtne.. 20-30aastat siiski oma töö teinud.
  16. Ehk on pakkuda kellegil e30 spidomeetri plokki.. R6 eta versioon 0-5000 / 0-6000 pööret tahhomeetriga .. Võib pakkuda ka eraldi selle koodipulka (vaja pöördeid õieti näitama saada) Võib olla deffektidega ! 56375647 Või PS
  17. Olen ka seda mõelnud sinuga arutada Heast kerest jäin ilma mida pakkusid siin (jäin magama) Kas reaalne valik on ainult mobile-st näha ? Või tasub kohapeal platsidel kondamas käija ? Või mõned muud lehed selleks ? Otsin ka tasapisi ühte igapäeva autot juurde..
  18. Tuleks vaid mõni prillikas univ ka müüki siis
  19. Ka ise märganud seda et minu autopildid kaovad teemast miskipärast.. olen nad läbi fb üles laadinud .. Seal nad alles kuid foorumist kadunud.. Lisaks sobiks hästi see foorumi fotoalbum, kuid kõik mu mobiiliga tehtud fotod üle 5mb miskipärast ja üldjuhul õnnestub pildist tehtud pilt (screenshot) alles üles laadida. Et kas ei oleks võimalik et foorum teeks vajalikud korrektuurid ise et pilt üles saada ? Mina kui mitte eriti arvutiinimene, siis liiga keeruline igakord neid kusagil ümber seadistama hakata. Vüimalik et nad ei ole kohe jpg formaadis vms.. (samsung telefoniks) Lisaks üks asi pikka aega häirinud. Nimelt kui mobiiliga foorumis sirvin siis kui võtan värsked/lugemata postitused lahti, ei võimalda sealt otse klikkides kohe viimasele leheküljele saada. Vaid võtan teema esimese lehe lahti, ning siis sealt liigun viimasele lehele alles. Varem oli see funktsioon olemas nagu Muidu kõik meeldib ja tore näha uuendusi !
  20. Ei ole küll otseselt auto.. Aga pre kroom stanged mis vist juba suht defka
  21. grimes

    O:E30 touring

    Lähiajal jääb ka endal üks touring üle.. 320 Hind jääb ilusti piiridesse.. Kui midagi täpsemalt siis PS
  22. Mäletan miski vanem alfa romeo oli ka selliste velgedega endal kunagi. Algselt ka pidasin Ronaliteks vms.. kuid kirjad samuti puudusid. Mäletamistmööda olid ka kas 14"
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus