Hüppa postitusse

andreas

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    171
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis andreas postitas

  1. Pakkuda müügiks E34 nn home-made Hella Blackid. Klaasid äsja vahetatud ja korralikud Hind: 65€Asukoht: Tallinn/HaapsaluPS või 53 433 007
  2. andreas

    M: polüpuksid

    Elektrivent müüdud
  3. Pakkuda müügiks uued/kasutamata E30 Strongflex esimesed stabika ning stabikakondi puksid + tagumised õõtsa ning stabika puksid - kokku kõik 50€, kui väga vaja võib mingeid pukse eraldi ka müüa Asukoht: Tallinn/Haapsalu Pakkumised ja küsimused 53 433 007 või PS A.
  4. Badassparts Estonia kaudu saab samuti. Viska kiri teele: order@badassparts.ee Mul oleks endal tagumised õõtsa- ja stabikapuksid pakkuda
  5. andreas

    Kes, kus ja keda nägi

    Leks sõitis mõni hetk tagasi Peterburi teel mu ees
  6. andreas

    Kes, kus ja keda nägi

    Täpselt see sama!
  7. andreas

    Kes, kus ja keda nägi

    Punane touring RS replicatel tuli just mõni hetk tagasi Nõmme keskuse juures vastu
  8. andreas

    Kes, kus ja keda nägi

    Ca tund tagasi Kadriorus 048TFA. Keegi siinsetest? Tundus, et tahtis natuke võidu teha
  9. andreas

    Kes, kus ja keda nägi

    30min tagasi oli Hiiu Krooningi (vist?) tanklas üks roheline touring, millel kuldsed CR7'd all
  10. andreas

    Kes, kus ja keda nägi

    Ma tänan, ma tänan! Eks on vaeva ka nähtud, et kõik käredalt toimiks ning edasi liiguks
  11. andreas

    Kes, kus ja keda nägi

    Otsisin kähku teema üles ning selgus, et oligi
  12. andreas

    Kes, kus ja keda nägi

    Väga libe punane pre seisis mõni aeg tagasi Kakumäel Talleke ja Pullike resto ees. All olid vist Borbet B laadsed veljed
  13. Otsin kahte 25mm flantsi, rummu poolne keskava võiks olla 57.1mm. 25mm paksus oleks ideaal. Sobivad ka näiteks 26 või 27mm PS või 53 433 007 A. üles
  14. Otsin 225/35/17 mõõdus suverehve 2 tükki. Pakkumised palun PS või 5343 3007 A.
  15. Otsin E30 juhtmestiku katet Pakkumised palun PS või 5343 3007
  16. andreas

    Kes, kus ja keda nägi

    Antud auto läks kasutaja ingvar kätte ja tema sõidab sellega täitsa ringi A.
  17. andreas

    Pildistamine

    Tundub, et antud kaameral ei ole tõesti RAW mode olemas
  18. andreas

    Pildistamine

    40D on juba peegelkaamera, mitte "seebikarp" ning mitte üldse nii vana. 10D oli juba esimene, millel tuli võimalus RAW faile salvestada.
  19. andreas

    Pildistamine

    Kui menüüs leiad sellise koha nagu "Picture format" või "Image quality" ja seal on võimalik pildiformaadiks RAW määrata, siis saab. Mis mudeliga tegu on? A.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus