Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

MargusRaska

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    451
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Postitused, mis MargusRaska postitas

  1. 59 minutit tagasi, Tiit ütles:

    Ära nüüd pikalt mossita aga autoteemas oli ju kõik sul ilus ja lilleline, kui sa teda ehitasid- keevitus-keevitus ja ühtäkki oli värv peal.

     

    Automüügi kuulutustes arvavad kõik müüjad, et "omale ehitatud" on samahea kui tehasest või veel parem.

    Omale teed, siis paljudes kohtades pigistada just silma kinni,et mind see ei häiri jne. Teistele üritad ikka paremini teha

  2. Molu pole ju eriline sõimusõna😀 Ära võta hinge.

    On siis lihtsalt vaja teiste üritustele vett peale tõmmata? 

    Kõik areneb iga päevaga,sama ka siin. Üks mis kindel,et neid tagumisi tiiva rem. komplekte ei tohi ülevalt poolt valtsi külge sobitada,sest valtsi madalam,kui tehase omal ja kumerus ka puudub. Vitsad olen saanud nendega ja rohkem nii ei tee. Enda omal pidi spetsialist need välja spottima ja suurema pahtelduse ära tegema. Sellepärast sellest pilte polegi. Nüüd selgus,et tehti tõepoolest "suur pahteldus" ja spottimist ei ole üldse näha. Loomulikult olen/olin viimistluse osas täielik võhikule ja kasutasin selleks materjale mis keegi soovitas. Juba ammu ma ühtegi Katuse äravoolu karpi sisse ei jäta ja paljud kaitsevahendeid kvaliteetsed. Kasutan würthi ja cobrat.

    Teema võib nüüd vist kustutada,sest vaevalt,et seļline reklaam mulle rohkem leiba lauale toob.

    Edu teile!

  3. Nõustun täielikult eelkõnelejatega. Väga raske on juba korralikku kere leida,sest pealtnäha korralik,ei ole reeglina korralik.Palju rulle juba minu käe alt läbi käinud ja võin julgelt väita,et ideaalset kere leida ,ei tasu unistadagi. Kui sa just ei ole selgeltnägija ja näed topeltplekkide ja mastiksite ning hermeetikute alla/vahele. 3-4 kilo on vaid kereremont ja ülevärv. Sinna juurde arvesta veel kõik jupid/plekid jne. 

    • Meeldib 2
  4. 5 millisele nagu suht võimatu seda kraed sinna tekitada,kuna sul autopoolne krae ongi ca 5mm

    Saab teha küll sellise flantsi,aga eeldusel,et veljel tsentriava suurem kui rullika enda oma.

     

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus