Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

MargusRaska

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    451
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Postitused, mis MargusRaska postitas

  1. Ega neid uksi väga ei liigu jah enam. Kui siis kõik ikkagi valtsi vahelt roostes ja peab lahti võtma. Oleks aega rohkem, siis võiks taastamist vajavaid uksi omale hankida ja korda teha. Aga kas keegi jällegi on nõus maksma õiglast hinda,taastatud ukse eest? See tegevus ei ole mitte kerge ja suhteliselt ajamahukas.

    Tasuks vaid siis teha kui uksed saaksin pm. Tasuta.

  2. 22 tundi tagasi, extreme327 ütles:

    Samu asju saaks ma Norrast ka. Kõik põhjaplekid jne. M3 tagumine C piilar metallist mitte klaasplast neile kes soovivad replica m3 teha aga klaasplast teema väga ei meeldi.

    Mingi hinnakiri ka on?

  3. Kunagi kui ise selle teemaga tegelesin siis algul panin kati alla. Käisin enne ARKi vormistama minemist TÜ punktist läbi,et teha selline paber,et kõik tehniliselt korrektne ja seal ülevaataja ütles,et kui enne passis ilma katita,siis nahh.... sul seda sinna vaja panna on.Ja nii see passi ka läks,et ilma katita. 

    • Meeldib 1
  4. 16 tundi tagasi, Toivoku ütles:

    jep, igalyhel on oma õpitud või õpetatud meetodid, aga eks tõeline tõde igayhe jaoks selgub proovides :) mõni kiidab motipit kõvasti mõni laidab, mõni kiidab dinitroli teine pettub :) ühele meeldib happe krunt teisele epokrunt.

     

    Ja paljud kiidavad Cobra tooteid,aga kui seda kliendile pakud ning selle hinna ütled,siis arva ära😀

    Minu arust täiesti ülepakutud mant ja veel eriti kui arvestada selle hinda ja kulu.

    Keskmiselt kulunud auto peale tavalist kivikat juba 7L ja lisaks veel mastiksit sinna otsa sama palju. Motipi ja dinitroli hinnad suht ok,aga Cobral juba ca 30€ L. 

    Mina võin sinna kulla ja teemantid ka alla lasta,kui klient nõus maksma ja sellest abi oleks😁

  5. Siit tekib ka kohe küsimus,et miks kasutada siis happekrunti kui metall juba roostest haljas? Kas haljad ja keevitatud kohad oleks mõistlik kohe epoga üle teha?

    Töö isegi juba päris kallis ja kui veel liita sinna otsa igasugu "säilitusaineid" siis nuttu kui palju. Kui ma ise seda ära ei tee,siis paljud ei tee seda üldse ja ongi esimese talvega pm.p***e ja mina suur M

  6. 2018-12-23 kell 20:00, Toivoku ütles:

    sest tegemist on roostega :)  paremal juhul saab selliseks 4-6a pidama

    Eks ta ole. Kui kasutada umbe häid ja kvaliteetseid viimistlus vahendeid, siis vast kestab kauem ka. Aga millised need täpsemalt on,seda on terve internett ning erinevad foorumid täis,aga mis on see kõige õigem ja vingem? Neid arvamusi ja variante on sama palju kui maamunapeal inimesi.

  7. 12.12.2018 kell 14:36, MargusRaska ütles:

    Oi oi....äge reklaam. Võin vist pillid kotti panna. See mu esimene aastatetagune töö ja omale tehtud. Pole selle üle kuigi uhke,aga see nüüd siia teemasse tõsta??? Peab ikka suur M olema.

     Kindalaeka panin tõesti ehitusnurkadega külge,sest alles peale viimistlust avastasin,et ära kaotatud akukoht on ka ühtlasi kindalaeka kinnituskoht.

    Vigadest õpime ja viimased asjad mis minu grillilt on tulnud,ei vaja enam kindlast sellist pahtlikihti ka ilma spottimata.

    Ja kindlasti on enamus siin virisejatest ise kahe vasaku käega,või mis veel hullem,pöidlatega ,mis kasvavad peopesast välja😀

     

    Häid pühi!

    Ärge roojake teiste asjadesse! Eriti veel kui olen asjaosalitega pm. rahu juba teinud.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus