Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

MargusRaska

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    451
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Postitused, mis MargusRaska postitas

  1. Müügiks Momo kerged valuveljed, mille kapslid kinnituvad mutriga.Veljed on saanud värskenduskuuri(puhastatud,krunditud,värvitud,uued embleemid)

    Rehvid maha võetud.Peale värskendust ei ole all olnud.

    ET 30.15" 4x100

    Hind-130€

    Asukoht:Jõgeva.

    Ps või 55966794. 

    IMG_8037.JPG

     

  2. Kas keegi M-Tech I tagumist stangelisa ka liikumas on näinud siin foorumis ? Ja kui on siis mis hinnaga need liiguvad ?

    Replikaid ei tehta ?

    Viimasel ajal ei ole liikumas näinud.Ise ostsin 250€. Replikat ei ole minuteada tõesti olemas. 

    Võid uurida kasutaja Buumer käest.

  3. Milles võib jama olla? Ühel päeval kadusid ära lähituled.Kaitsmed terved,releed kontrollitud.Ääretuled töötavad ja koos nendega ka udukad.Kaugtuled töötavad ainult kangi oma poole tõmmates.ettepoole lükates ei tööta ka need?? Tulede lüliti,tuledevahetuskang? Mõistus otsas.Teised tuled kõik toimivad.

  4. Ökonomaiser peaks tööle hakkama, kui ühendada mootori pistikutes E30 omal PIN8 ja E34 omal PIN 24. Ja salongipuhur ei tohiks üldse mootorivahetusega seotud olla, vähemalt mitte elektriosa, tuleb lihtsalt salongiradika lõdvikud kapoti all ühendada ja asi töötab. Mootoribloki tagumine toru salongiradika alumisse ja õlifiltri juurest tulev voolikuvigur ülemisse. Mingi illustreeriv pilt netist:attachicon.gifc101x20.jpgattachicon.gifimg2877.jpg

    Jube loll küsimus,aga mis siis juhtub kui need lõdvikud seal vastupidi panna? Krt.mul vist ongi valesti.

  5. Selle pildi ma siia postitasingi. Sarnase Thermoteci radika saab Poolast interchars-ist muidugi pea kolm korda odavamalt.

    Selliste andmetega radikas täpsemalt ongi.Peab vist lüliti üle vaatam,et el.vent kiiremini rakenduks.Kui neid on erinevate tempidega?

  6. Kus kohast te neid sobivaid temp.andureid välja võlute? Ise olen saanud juba 2 pruuni M20 ja M40 andurit,aga nendel keere M14-1,5 ja need ei mahu ju kohe mitte,kui mootoriplokis on M12-1,5 keere. Puurite üle või on mul midagi kahe silma vahele jäänud??

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus