Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

sild

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    63
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis sild postitas

  1. sild

    Mure mootori pööretega.

    Peale 4000 pööret tekib tõeboolest mingisugune minek. ma tean, et bemmi mootor alles 3500 pöörde juures elama hakkab. Olen ise omanud eelnevalt kahte sama mootoriga isendit. Lõpp kiirendus 4000 kuni piiraja oli neil isegi enam vähem sama. Kuid minu präegune isend on kuni 4000 pöördeni täiesti jõuetu. Kodus on mul vectra 1,6 mootoriga. vist mingi 55 või 66 kw. Ja see on ka erksam. Midagi seal igal juhul viga on. See ei ole normaalne. ja see teine mure mis mul tühikäigul toimub ongi ainult siis kui pöörded madalad. tõstan pöörde 1500 peale ja masin käib kõrva järgi nagu kella värk. Alla selle ma hetkel ei saa millegi pärast pöördeid tõsta. nigui varbaga pedaali puutun või käega segu siibrist keeran kargavad pöörded kohe sinna. ja sealt edasi saan vaikselt oma soovi järgi pööret muuta. Oleks ehk pidanud sellest alustama, et viimane kord kui 6 aastat seisnud masina omale koju vean. Vähemalt viimane ülevaatus oli ostu hetkel tehtud 2007.
  2. sild

    Mure mootori pööretega.

    bensiini pump on uus. vast mingi 2 kuud vana
  3. sild

    Mure mootori pööretega.

    Tere siis kõigile. vahepeal käis auto diagnostikas. Vigu tuvastati 2. Temperatuur ja lambda andur. Tembi andurid olin juba eelnevalt ära vahetanud. Võimalik, et isegi vana andur toimis. Kuna keegi tark oli juhtmele takisti vahele jootnud. Masin arvas , et on kogu aeg 40 kraadi juures. Takisti minema ja mure murtud. Pöörded tulevad nüüd ilusti alla. nii nagu peab. lambda andur sai ka vahetatud. uue vastu. Võiks ju nagu hea olla. Kuid ei ole. Külmalt käies ajas jubedalt bena haisu. ja tühikäigul mootor puterdab. Selline tunne nagu osad silindrid oleks tagant ära. Samasugust puterdamist olen kuulnud siis kui masin imeb lisa õhku. Kuid selleni veel jõuame. Võtsin siis käimise pealt ükshaaval küünla juhtmeid maha. Kõik silindrid toimisid. Tegin seda palja käega ja voolu ei saanud. Üle juhtmed ei tao. Keerasin küünlad maha. Üks kuuest oli kahtlaselt must. Ei mäleta kas oli esimene või kolmas silinder. Kindluse mõttes mõõtsin ka surved. Mine tea. järsku klapid ei sulgu korralikult külmast peast. Kõik silindrid ühtlaselt 11.5 bar. Mõõdetud külma mootoriga. Uued küünlad peale. Bena hais kadunud. Mootor ikka ei käi. Puterdab sama moodi. Eetriga kontrollisin üle sisselaske kolektori ja kõik vaakum ja õhu lõdvikud/voolikud. Viga ei leidnud. Ning madalatel pööretel jõudu endiselt ei ole. Madalad pöörded tühikäigust kuni 4000 pöördeni jõuetu. Ja nii jõuetu, et 5 käiguga maanteel mööda sõitu teha ei taha. Nüüd on mõistus otsas. Mida veel kontrollida või teha. Jäi siis 2 probleemi. Käib eba ühtlaselt ja jõuetu. Unustasin mainida, et viimasel ajal käib soojast peast ka eba ühtlaselt
  4. sild

    Mure mootori pööretega.

    Gaasitross liigub vabalt. mingit takistust ei ole. Kütuse surveregulaatorit võiks kontrollida. Ise pääsen auto juurde alles reedel. Niikaua on kõik arvamused ja näpunäited oodatud.
  5. sild

    Mure mootori pööretega.

    Täna sai vahetatud mõlemad mootori tempi andurid. TULEMUS: Käivitub paremini, tühi käik on ühtlasem. Mooror ei puterda enam. Kiirendus stabiilsem. Eelnevalt oli kiirendust tunda 4000, 5000 ja 6000 pöörde juures. Nüüd kiirendab 4000 kuni piirajani ühtlaselt. Alla selle üsna mannetu jõu poolest. Pööretes muutus nii palju, et 1600 pöörde asemel seisavad nüüd 1400 juures. Pärast kiirendust vaba käik panna jäävad pöörded 1400. Seisavad seal mingi aja. Mõnikord kauem mõnikord vähem ja siis langevad normi piiresse.
  6. sild

    Mure mootori pööretega.

    Aga ometigi külma mootoriga mul ei ole ka pööre nii kõrge? Kõrgeks läheb just siis kui mootor soeneb.
  7. Tervitus kõigile. Mure siis mootori pööretega. Mure ise selline, et pöörded ei tule alla. Mõnikord tulevad aga enamuse ajast mitte. Pedaali lahti lased siis pöörded kukuvad umbes 1500-1600 juurde ja jäävad püsima. Seal mõtleb päris pikalt ja lõpuks jõuavad õigesse kohta. Kuhugi sinna 800 kanti. Viga esineb mõlemal juhul. Kas tühikäigu mootor on ühendatud või mitte. Sellest midagi ei olene. Samas olen tähendanud ka seda, et Sooja mootoriga ei lähe mõnikord käima. Starterit võid ringi lasta aga midagi ei juhtu. Pikalt käiates hakkab lõpuks lubama ja näitab elu märke kuni mootor käima kargab. Siis peab pedaaliga natukene kaasa aitama, et ta käima läheks. Mida kontrollida. ? Kust viga otsida. ? Auto ise aastast 88. 2.0 95 kw
  8. sild

    Mure elektriga

    Tänud kõigile. Spido ploki sain ilusti kätte ja rooli eemaldamatta. Kuid uut Seierite plokki on siiski vaja. Kuna mina seda remontida ei oska.
  9. sild

    Mure elektriga

    Tervitus kõigile. Sai siis koju toodud 320 88.a masin. Auto eelnevalt üsna pikalt seisnud. Viimane ülevaatus oli tehtud 2007. Nüüd siis arvatavasti seismisest tingitud elektri vead. bensiini paak on seieri järgi koguaeg täis. Algselt Autot ostes tuli põles ja võis järeldada, et bensiini vähe. ka seier oli nullis. Peale tankimist hakkas umbes 35 litti näitama. mis võis isegi reaalne olla. Aga 2 päeva hiljem hakkas täis paaki näitama kuni teele jäin Tahomeeter ja temperatuuri näidik töötavad siis kui ise tahavad. Aga kui töötavad siis töötavad mõlemad ja puhkuse võtavad ka korraga. Kui mootor seisma jätta ja võti eest võtta jääb oil servise tuli põlema. Kustub ainult tingimusel, et eemaldan kaitsme plokist kaitsme mis tapab ka raadio ja salongi valgustuse. Aidake nõuga kust viga otsima hakata. Ja palun seletage kuidas spidomeetri ploki armatuurist kätte saab. Head uut aastat soovides Sild
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus