Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

eero

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    115
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

Kõik, mis eero postitas

  1. eero

    M: 325ix sedaan automaat 1988 3550 eur

    väikest viisi saada ikka..
  2. OK, no vaata üle. Mis maksaks, kui oleks?
  3. Ükskõik mis mudeli pealt. Paku, mida on ja mis maksab, siis täpsustame, kas mulle sobib. Pilt eest ja tagant ja info, mille pealt tulnud ja mis töötab - mis ei tööta oleks abiks otsustamisel, kas mul temaga midagi teha on. Paljast spidokella võib ka pakkuda, kui kellelgi ainult see millestki üle on jäänud. PS või 5256627 Tänud ette.
  4. eero

    O: summuti vitsad (320i sedaan)

    Mul vist on peale Simonsi paigaldust jäänud vana summuti omad kuhugi riiuli alla alles, kui huvi. Või saab uued sellise dka 7,45 /tk tööpäeva jooksul või järgmiseks päevaks.
  5. eero

    O: Käsipiduri pudinaid

    Nendega on nii, et #3 detail 11,15 eur, 3-4 päeva #5 lukk 45,25 eur 1 päev #6 tift 4,35 1 päev Vaja e-maili, kuhu arvet saata ja siis mõni päev oodata. Kui kaugelt nurgast, siis saad kätte lähimast pakiautomaadist või postkontorist. Ilma lisatasuta. www.autoint.ee
  6. Tuli hoog preale jälle mõned oma reliikviad maha müüa ja üks uuepoolne asemele võtta. Vägagi hea tehnikaga, täiesti igapäevasõidukorras. Kere vajab veel korrastamist.. Osta, kuni neid veel odavalt saada on. Autot saab näha Tallinnas, töö ajal enamasti iga päev kasvõi ette teatamata kohale laekudes. Asukoht allkirjas. Helistada saab 5256627. 11 aastat ajalugu leiab http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=4&t=49663&start=540
  7. Ostan korras või remontivajavaid DIN1 mh. E34, E36, z3 jt. originaal kasseti- ja CD-mängija(id). Ei pea täiesti korras olema, võib olla rikkis displeiga, katkiste nuppudega jne. Täiesti korras muidugi sobib ka. Kellel on midagigi pakkuda, võib seda julgesti koos omapoolse hinnasooviga teha. Tänud ette!
  8. Seoses plokikaane vahetusega on üle kõik pudinad, mis plokikaane küljes. Mh, klapid, nookurivõllid, vedrud jne. Väljaarvatud nukkvõll ja nookurid ja nukaratas. Väikse praoga 885 kaas on ka, kui keegi keevitada soovib. Ja sisse- ja väljalaske kollektorid. Hinnad kokkuleppel, asukoht Mustamäe, kontaktid allkirjas.
  9. eero

    O: Plokikaas M20B25

    No kui nii, siis on tõenäoliselt selle mootori kaas kahjuks sama "hea", kui minu oma.
  10. eero

    O: Plokikaas M20B25

    Vaja 885 lõpuga plokikaant M20B25 -le.
  11. eero

    O: m40b18 karteripõhja

    Tere! 45 € eest saab uue sellise 2-3 päevaga. PS või bmw@autoint.ee kui soovid saada.
  12. eero

    O: 63l Kütusepaak

    Selline siis. Tellin veel mõne(d), kui huvi.
  13. eero

    O: 63l Kütusepaak

    Mina tellisin omale uue 175-ga. Ainult aega läheb u. 4-5 nädalat.
  14. Jõudu! Tarvis on parempoolset tagastange nurgaliistu. Kui on komplekt võib ka seda pakkuda. Kui on komplektne stange võib ka seda pakkuda. Aga eelkõige pakub optimeerimise mõttes huvi konkreetne tükk. Tänud ette!
  15. Müüa M Tech II stangede komplekt. Komplektsus ja seisukord on täpselt nagu piltidel, et lisaküsimusi ei tohiks tekkida. Asuvad keerulises kohas, mis tähendab, et niisama neid huvipärast ilma ilmselge ostukavatsuseta näppima ei viitsi tulla. Aga asjalikul juhul 1 päeva jooksul saab omale. H. 699 euri. Müügis piiratud aja. Tel. 5256627 Veel pilte
  16. eero

    O:PF-le sedaanile ohtralt osasi !

    Soojendus osa. Kas see võib nn. kütte ahju tähendada? Selline on mul üleliigne olemas. Ilma konditsioneerita auto oma. Ilma kütteradikata, aga ülejäänud osas komplektne. Tulnud 325ix 88.a. pealt, kui sinna kondiga ahju panin.
  17. eero

    M: m20 kliima pump ja hooratas

    Täpsusta palun seda kliimapumpa, kas on E30 pealt pärit või kust? Pane numbrid, mis sealt pealt leiad. Kui on minu autole täpselt sobiv, siis oleks huvi. Seisu/töökorrast on ka mingit aimu?
  18. Müügiks on üks valesti tellitud lisakaabel, mis ühendub tagumise istme all paremal pool auto põhikaabelduse külge, kust edasi läheb kaabel (1) kütusetasemeandurisse, (2) spidoandurisse, (3) tagumisse klotsikulumisandurisse. OE kood 61121381085. Selline kaabel on küljes prefeiss autodel 320i, 323i, 325i, 325ix, M3 alates 09/86 kuni feissliftimiseni. Välise kütusepumbaga ühesõnaga. Keda tagamaa kotib, siis tellisin ta perfektsiooni mõttes tehasest kõige kaugemast nurgast oma autole seoses selle teemaga, sest pistik istme all ussitanud ja mh. spido kohati ei tööta ja klotsianduri ahelas on kuskil katkestus ja tuli põleb kuigi andurid korras. Mõtlesin et tellin vihaga päris uue kaabelduse, et saaks hea, aga krt ma ei saa aru kuidas ma nii pange panin, kuigi mitu korda üle kontrollisin. Mul on feisslift ja sellele sobivat vastavat kaablit kahjuks polegi enam saada uuena. Hind on 70 euri sisaldab 20% km. Tšeki saab ka, kui firmale tahta. Asub Tallinnas. Kontaktid allkirjas. Pilti kah.
  19. Ostaks kelladeploki. Võiks olla feisslift 325i/ix oma, aga paistab, et ega seal teistega pole muud kui koodipulga vahe ja selle saab ringi panna. Peaasi, et enam-vähem feisslifti oma oleks. Garantii võiks olla nii palju, et maha võetud auto peal töötas õigesti ja võiks asuda lähikonnas so. Tallinnas. Mingid hälbed ilmnevad, saad ta tagasi. Pakkumist peaks olema niiet posti eest juurde ei viitsiks maksta. Aga eks pakkumised vaatan ikka kõik läbi ja tänan ette kõiki pakkujaid. Pakkumises oleks tervitatav kohe näha hind, asukoht ja pilt oleks ka kindlasti boonuseks, et asjata igasugu elementaarsete asjade lisaküsimustega ei peaks jamama
  20. Range valetas esiteks. Ma ei ole kindel, kas sellest, aga mh ei langenud kunagi vähemaks kui 78 midagi km-t. Näiteks. Keskmist kulu näitas ka ca 2 L/100 vähem. Eks nüüd näis, kas hakkab üldse midagi uutmoodi olema või on kõik sama ikka.
  21. Ostsin oma FL 325ix-le tutika koodipulga ja vana, mis mulle täpselt ei sobinud saabus seega müügile. Varuosanumber 65811380374. ETK andmeil on tegu kuni 09/87 väljalaskega 325i ja 325ix ilma katalüsaatorita (S199A=YES) sobiva pulgaga. Peale on kirjutatud. 3-9 TYP 1380374 7 86 H. 35 kulli. Asukoht Tallinn, aga saan saata kuhu vaja. Tel 5256627, eero@autoint.ee
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus