Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

valerka

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    45
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis valerka postitas

  1. Kahjuks puudub korraldajal kogemus jalgpallistaadioni omaniku rollist.

    Seega ei oska ta ka vaatlejate staatust määrata....

    BMW üüritusel osalejad saavad pitsati, mis maksab 350,- EEK ja mis võimaldab sissepääsu, kingituse, mängudest osavõtu, võib-olla auhinna, surnud sea söömise ja kuuma sauna.

    Kas ma pean siis nagu jalgpallikohtunik pitsatit mitte omava rahva saunast eemaldama või seakoodi käest ära kiskuma?

    Pooldan, et autode uudistajad kasutavad pigem võimalust Jaanipäeval Voores või neljapäeval, 25.06. Tartu kesklinnas, raekoja platsil (alates 18°°) oma hobi järgida.

    Keegi ei palunud sul miskit käest ära krabada ! Küsimus oli selge ja arusaadav.(Minu jaoks). Ning tüüpiline küsimus korraldajale.

  2. Kui sobib siis lisan, et endal kupee facelift ja sellel ainult 2 valgustit mõlemas ääres :D . Mitte midagi oluliselt peale oma kukla ei valgusta! Olen ka mõelnud checkcontroli asemele valgusti paigaldada kuid nägin ühel romulasse sattunud isendil sellist lahendust ning :shock: kole nagu veneautosse istud :?: ainuke ratsionaalne lahendus oleks kohtvalgustitega tahavaatepeegel.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus