Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

valerka

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    45
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis valerka postitas

  1. shakin. ega sa laitsest pärit pole?

    must kupee ix kuulus ka minu sugulasele. numbrimärki ei mäleta. viimasel ajal isegi kogunemistel näind. must nahksisu. m-tech 1 ring. praegune omanik oli 3 aastat tagasi põllu pealt ostnud.

    :D

  2. Tervitus. Oleks soov oma suverattad korda teha, kui meenub siis "kosei racing" veljed. Ühesõnaga 4 velge kontrollida ning mis kõverad siis sirgeks ühel veljel on paar karmimat defekti, veljed teen puhtaks ise. Mingi hinna pakkumine äkki võid vabalt mõni hetk tööjuurest mul läbi kaeda ning oma silmaga kaeda.

  3. Heheee.

    Ma olen ikka hea tüüp. Vaatasin öösel unise peaga enne magama minekut et krt 10nendal oli ju see kogunemine, ise vaatan kella kõrval kuupäeva arvutis ''10'' - nojahh magasin siis maha mis teha. Täitsa juhuslikult sattusin tüdrukuga päeval Ülemistesse autot parkima ja rääkisin ühe tuttavaga kui vaatasin et oooohohhh mingi kari E30neid voolab kohale, tegin siis tiiru (hõbedase A4jaga) ümber pemmide, ja vaatasin mis masinad kohal on. Ei hakanud tilkujaks tulema, eks järgmine aasta enda autoga kaa platsis. :)

    Igati asjalik üritus tundus. Päris palju autosid ja mis veel tähtsam kenasid autosid. :D

    Ken

    Kõlas lubadusena :lol:

  4. heh üritus oli lahe!

    VÄGA VABANDAN NENDE EES,KELLE MU AUTO OTSUSTAS VEEGA TÄIS PRITSIDA!!!!!!!

    masin läks keema.. viimases peatuses, punnisin kinni kiilunud piduritega ülesse parklasse välja, oli suur viga.

    Lasi vee välja, ei juhtunud õnneks hullu midagi, lõdvikud terved ja mahlad ei läind ka segamini. Tänud ranzzz-ile kes tosooliga varustas, ja üks pakkuja oli veel, suured tänud! Samuti laenati kruvikat.

    Natuke hea ka, saigi enne talve vesi tosooli vastu vahetatud.

    E30 klubi on tegija!

    See oli jubedam kui laagri ümberpöördel pagassist sul vett tuli, niikui minu tagarattad sinna sõitsid tuli pea, et spin :D

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus