Hüppa postitusse

HaininaE28

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    294
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Kõik, mis HaininaE28 postitas

  1. R6-le kyynlajuhtmeid pole pakkuda?
  2. HaininaE28

    polstrid ja armatuur

    nädalavahetusel teen salongi jonksu.
  3. Kas see 6hul6dvik 2,5e-le ka sobib? Oskad 6elda?
  4. HaininaE28

    polstrid ja armatuur

    Proovin ära,tänks!
  5. Oskab keegi mingit head vahendit soovitada millega saaks oma rullika nahast uksepolstrid ja tuhmunud armatuuri värskemaks? olen proovinud nende armatuuri lapikestega,svammidega,spreyga... korra on puhas aga mõni päev siis jälle tuhm kõik. Tänud ette.
  6. HaininaE28

    M: 330cc pihustid

    2,5e-le ka sobivad?
  7. HaininaE28

    M: E30 kupee varuosadeks

    Tagaklaasi tihend alles?
  8. HaininaE28

    Kes, kus ja keda nägi

    Nri j2rgi n2itab mnt amet x5 j2relikult panin nriga puusse.
  9. HaininaE28

    Kes, kus ja keda nägi

    T2na tartus n2gin Anne ringi peal yhte ilusat kupeed,hall,n2gi ikka mega moos v2lja,taga oli m2rk 318 is,nr oli kui ma ei eksi 519 TKJ.ise Olin t66autoga ning vahtisin tykk aega oleks peaaegu 22rekivisse s6itnud.
  10. HaininaE28

    V:BMW E39 - E30 Vastu.

    Auto24s kirjas et heas Korras,ei ole kui ta isegi omal j6ul v2ga ei liigu!?
  11. HaininaE28

    O:r6 juppe

    Nuka otsas
  12. HaininaE28

    O:r6 juppe

    Pole Siis kellegil?
  13. HaininaE28

    O:r6 juppe

    m20 mootorile
  14. HaininaE28

    O:r6 juppe

    Tervist! Oleks tarvis jagaja kaant,rootorit ning v6ib pakkuda ka küünlajuhtmeid. Asukoht Tartu! Terv mihkel!
  15. HaininaE28

    Kes, kus ja keda nägi

    N2gin t2na 19.00 maalt tulles aardla olerexi juures tumesinist sedaani.vaadati mind ja Mina Siis j6llasin seda sedaani.ikka liigub rullikaid:-)
  16. HaininaE28

    spidokas

    Ei tulnudki kaitsme peale Kohe.oligi l2bi panin uue ja k6ik toimib taas,t2nud siiski;-)
  17. HaininaE28

    spidokas

    Tervist! Mure Siis selline et spidoplokil l6petas t66 bensu n2idik ning temperatuuri n2idik ei funka,kakkusin spido maha keerasin mutreid yle,aga ei midagi,oskab keegi aidata v6i saab tartus R6 spidokat laenata korraks.
  18. HaininaE28

    Kes, kus ja keda nägi

    N2gin t2na 6htupoolikul kellegi rohelist e30 musta kapotiga tartus viljandi ringi juures p66sas,kylg segamini,ei oska 6elda mis t2pselt toimus,kas keegi s6itis sisse v6i driftis ise posti otsa.kahju
  19. HaininaE28

    M: BMW e30 kupee osadeks !

    K2igukangi ymbrist?
  20. HaininaE28

    m:1.6i sedan varuosateks

    Mis aasta autoga tegu?
  21. HaininaE28

    Käigukang

    ise vahetasin selle munaka puksi ära,ostsin Umist ning maksis 6,80 vms:) kohapeal on need olemas.
  22. HaininaE28

    müüdud, kustutada

    Mis see viimane hind on Siis?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus