Hüppa postitusse

Hr Ploom

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    15
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    316iT 1992a

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Hr Ploom saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Müüa siis e30 alt pärit 14'' valuveljed naastudega. Hinnaks 135€ euri jooks. Asuvad Tartus. Tel: 56 96 86 98 Auto24 link: http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=1032244&rhash=c676
  2. Ma kaldun arvama et see summa on päris suur mis Sa nende eest soovid...
  3. Sooviks siis 15 või 16'' suvevelgi....rehvide olemasolu ei ole oluline. Võiksid olla randiga aga võib pakkuda ka muid. Sobivusel võin anda vastu enda 14'' valuveljed (pildil ) naastrehvidega + komp.
  4. Ilmselt olen kohal täna
  5. Hr Ploom

    o: Borbet A 16"

    kas pilti saaks ja ütle hinnasoov ka postkasti
  6. Hr Ploom

    O: 92a Touringu juhiistme

    Ega see iste esimeses nooruses ka pole....et vb kellegil vedeleb korralik iste üle
  7. Oleks vaja siis 92a touringule taha sobivat kõlarit- ehk on kellegil üle:-P
  8. Oleks siis vaja touringule juhi istet kuna praegune iste ei fikseeri ennast ära ja seljatugi vajub vastu tagumist istet...äärmiselt ebameeldiv on niimoodi sõita:) Pakkumised teha koos pildi ja hinnasooviga ( hea pakkumise korral võib pakkuda ka mõlemaid esimesi sportistmeid vms )
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus