Hüppa postitusse

Uljasx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    10
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Uljasx saavutused

Algaja

Algaja (2/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Ei taha rohkem vaielda. Auto toimib täiesti normaalselt , kui ei usu tule vaata/proovi.
  2. Eix22 soovil tsiteerin tema enda sõnu: "Maini oma teemas ka ära, et sa oled 3 aastat kasutult tegelenud lollusega, mille tõttu peab uus omanik varsti suure raha eest ostma uue vahekasti, et sealt viskot saada." See lause käis siis selle kohta et MINA ,TALVEL sõidan autoga selliselt et eesmine kardaan on ühendatud ja SUVEL selliselt et EI OLE ühendatud. Allar
  3. Nimelt kui eesmine kardaan ära võtta , saab tagaveolisena sõita.See on ka ühtlasi väga hea vahekastis oleva Visko test.Kui auto ei liigu ilma eesmise(või tagumise) kardaanita siis on Visko küpse. Edit Minu viga, unustasin mainida et 10 minutiga saab hakkama kas kanalil või tõstuki peal.
  4. Vajadusel saab väga vabalt ka tagaveolisena sõita.Nö "10 minutiga lülitatav nelivedu" KIIRE !
  5. Jutt täitsa õige.Mõneks ajaks peab e30-st loobuma.Vaja rahastada uut hobivigurit. Siin siis uus "tüdruksõber" paljalt : http://fotoalbum.ee/...ix/sets/1294329
  6. Hinnasula 2350 eur Kaasa väga korralikud naastrehvid 6mm+ mustrisügavus.
  7. Mina ainult vahendan neid.Õhtul teen paremad pildid ja räägin omanikuga.
  8. Tere Värv on Diamantschwarz metallic.Võin mootori ruumis olevast värvi sildist ka pilti teha kui vaja. Plekkveljed on jah IX originaal (isegi orig.vargamutrid on küljes aga ei ole neid mütse ega võttit.) Vin 7 viimast : ED60582
  9. M-tech 2 küljekomplekt.Sedaanile prefacelifti omad moditud faceliftile.Vajavad värvimist. Pildid : http://fotoalbum.ee/.../325ix/96307239 Hind 350 eur Allar redleg@hot.ee +3725286447 Tallinn
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus