Hüppa postitusse

Crawity

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    52
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Crawity postitas

  1. Ostan turbokollektori. Hea oleks kui asub Tallinn/harjumaa aga ei saa määravaks. Pakkumised PM
  2. Kas keegi plaanib minna? Kui mu kupee tooaeg elus ja koos on siis võiks isegi minna vaatama. Seltskonnaga oleks huvitavam.
  3. Ostan kupeele tagavedrud. Madaldust ei soovi. Asukoht Tallinn Kontakt 56504488
  4. Crawity

    Müüdud

    Siin foorumis 150.- või tee oma hea pakkumine pm.
  5. Ma olen kahjuks kolmapäev tööl, muidu oleks käpp. Nädalavahetus või 21.10 sobiks.
  6. Crawity

    Müüdud

    Avatud hinnapakkumistele!
  7. Ma veeren peale 9 sat läbi. Varem kahjuks ei jöua.
  8. Ostan nimetatud velje. Vahetuseks vöin vastu anda bbs rm012 velje Pakkumised pm
  9. http://bmwtechinfo.com/repair/main/561en/index.htm Sealt leitsin rohkemate asjade kohta.
  10. Vaatan just siin telekat ja tuleb roolivõim. Juhtiv konstaabel räägib et udukaid tohib kasutada lähitulede asemel, korraga ei tohi.
  11. Crawity

    O: E30

    Olemas LUKKU
  12. Crawity

    O: E30

    Soov osta bmw e30, eelistatud oleks universaal, aga sobib ka teise kerega. Kindlasti peab olema üv. Hind ei tohiks ületada 1000.- Pakkumised palun meilile Tann@tondikad.ee
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus