Hüppa postitusse

mart154

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    342
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis mart154 postitas

  1. B27 vänt, kepsud, B25 kolvid, B25 plokikaas ja sisselaskekolle.

    Natuke siit-sealt viilida, selle kohta on siin foorumis infot küll, kui otsida. Või kes arvutada oskab, mõtleb ilma otsimatagi välja.

    Kompotti juhtima M30B35 pealt motronic ja peakski olema "odav" stroker olemas.

  2. Meie mõõtmistulemused ütlesid, et auk oli umbestäpselt 12. (ju siis tegelikult mõni sajandik alla 12)

    Polt on M12x1.5

    Ehk natuke pidi üle hõõruma.

    Siiki. Pretensioone mul pole, olen kaubaga rahul

    edit: sa vist puurisid auku kahelt poolt? mitte ühelt poolt ja otse läbi?

    Siis on seletatav... Keskele tekkis väike aste.

  3. Jagad väärinformatsiooni. Olen sõitnud mitme masinaga, mis on esinduse tellimusel ümber ehitatud kahekohalisteks koos vastava märkega teh passis. Kõik originaalkinnitused on puutumata jäetud. Omanikuvahetuse raames on autod ARK-is uuesti viiekohalisteks muudetud. Kui selle kohta kunagi ARK-ist küsisin, siis sain vastuse, et originaalistmed ja vööd sisse ning pole probleemi uuesti kohtade arv tehasespetsiga vastavusse viia.

    ARK tehnikaeksperdid jagasid mulle täpselt sellise info, kui viimati seal käisin.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus