Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

cabrioletka

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    10
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis cabrioletka postitas

  1. Loe "taldrikul" ja "juurikal" hambad ära, jaga suurem number väiksemaga ja pane siia kirja vähemalt kümnendiku täpsusega.

    Oletan,et ´´taldrik`` on elemandi küljes olev hammas vöö ja ``juurikas`` on difri korpuses olev hammakas(tiguülekanne).Kui nii siis 38 ja 14.

    Muide kas sul ka ostusoov?

  2. Mis ülekandega, kus asute ja mis hind oleks ?

    Kuidas ma teada saan ,mis ülekandega?See on lahti võetud hetkel, kontrolliks,väga korralik ja üks detail tehti uus( otsa kaan vist),kuna see pidi neil tüüp viga olema,nüüd uus ja tugevam terasest.Mis hinda pakud?

  3. Müüa 17 veljed,flantsidega ja pikkade poltidega e30 bmw le.Flantside ja poltidega et täpselt paigas ja rehvid ka peal,kaks korralikud min 5mm mustrit,kaks kehvemad,aga saab veel sõita küll.Kogu kuppatuse eest tahan saada 250euri.post-1836-0-57120400-1426771376_thumb.jppost-1836-0-46973200-1426771407_thumb.jp

  4. Pakun typ188 lahtist difrit, e34 kaanega.

    Öko maanteepilli saab sellega rullikast.

    Vahetuseks võib pakkuda 4,45 ülekandega difrit, 4,1+ ülekandega typ168 difrit või e30 suure difrit kaant, võin juurde maksta.

    P.S., Tallinn

    Mul väike lsd element 168,koos korpuse,kaane,ja kõige muuga hetkel lahti võetud,seisukorra kontrolliks,mis on täitsa hea.soovin selle vastu saada 188 lsd elementi.

  5. Ma istutasin ka E30 kabrjole M50.2,5.141kw mootori,ruumi jäi vähe ette otsa,nii et mehaaniline vent ära ei mahu,juba aretasin ka elektrilise vendi radika ette,nii et nüüd vaja tempilülitusandurit.Mis temperatuuril see peaks lülitama ja kust võiks seda saada?.Esialgu ajutiselt on mul kasutuses E36 1,8 radikas,mis arvatavasti kuidagi ei sobi sinna,kohapeal seistes hakkab kuumaks minema.Kas see tuleks panna ka panna vist 2,5 mootori oma?

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus