Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    899
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Postitused, mis -Kaido- postitas

  1. Üritasin nii palju kui üritasin, aga foorumist väga palju infot selle alaselt ei leidnud. Nimelt tahaksin FL kupeel maha võtta heas korras m40b16 mootori ning selle asemel peale panna talveks m20b25. Tahaksingi teada, et kas pean juhtmestikus ka midagi muutuma või istub mootori pistik ilusti kere omaga?

  2. Trax vaheta mootoreid palju tahad, ega mudelinimetus sellest ikkagi ei muutu... Jääb lihtsalt nt BMW 316i 2.8 142kw, passi lisatakse märkuste reale mootorivahetus.

    Einar, arvele saaksid vabalt ta 2,5 141kw. Need kes ise mootorikäpad teevad, peavad detaile joonise ette näitama, aga kuna m50 saab peale panna tehase käppadega, siis abiks tuleks korralik selgitus, et mida kuidas kasutatud ja peakski kõik OK olema. :)

    Muidugi meil siin foorumis spetsid olemas, kes selle kadalipu reaalselt läbi teinud ning eks võtavad ka sõna, seniks minu poolt edu!

  3. Ega sul mõnda pilti tehtud pole nt parandatud stangest vms? Mitte et kahtleks oskustes, aga elu on õpetanud mitte kedagi usaldama. :) Ostaksin uue stangelisa, aga originaal detaili hind on päris "odav".

    Mõne näite võid privasse saata mulle, võid lisada ka mõnda värvitöö näidet, varsti vaja enda teine rullikas üle tuisata.

  4. Tänud heade sõnade eest! :)

    Kuna olin esimest korda, siis ei oska eelnevatega võrrelda, aga üritus oli minu jaoks täiesti super, sebitud vabad päevad läksid 100% asja ette. :)

    Seiklusi tekkis ka piisavalt, alustades enne kokkutulekule tulemist relee tööülesande lõppu ning tagasi koju sõites märgistasin Valga linna ära (radikal plastosa murdus pooleks). :D

     

    Eriti tänulik olen kõigile kes kohale tulid, sain päris palju uusi tutvusi!

    • Meeldib 1
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus