Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Blade

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    173
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Postitused, mis Blade postitas

  1. Küsimus siis selline et m20b27 plokile on mul peae pandud m20b25 kaan, kolle ja drossel ja muu mant, aga eta juhtmestikuga ning ka tühikäigumootor , õhulugeja j aju eta oma. aga eta tyhikäigumootori pistik ei ulatu sinna kus on m20b25 tühikäigumootor.

    Kas pean juhtme pikemaks tegema ? 

    Ning eta s.l. kolle otsas kus tyhikäigumoto on , on veel üks pistik aga toda jurni külge ei jää m20b25 staffiga , kas pistik jääb siis niisama kuskile vedelema, ning kas hakkab korralikult tööle siis masin ?

  2. Niisis tean et igalpoole leierdatud neid mootorite teemasid kuid sooviks ikkagi tarka infot et mida peaks tegema ja mida ei peaks.

     

    Mul on siis 2,7 eta 90 kw mootor.

    Jupid olemas:

    2,5 kaan

    2,5kolle

    3,5aju

    3,5 pihustid ja surve reguaator

    3,5 õhulugeja

    3,5juhtmestik e34 pärit

     

    Niisis kas see kompott sobib kokku et midagi ümber ei pea tegema ja kas hakkab tööle ?

     

    Väntvõll ei pidavat vastu kõrgetel pööretel ?

    Võiks 2,0 hooratta panna , kuna kergem ?

    Võiks ka 2,3 nukkvõlli panna ?

    JA kas käigukasti mahub ilusti ümber tegematta 240mm siduriketas ja korv ?

     

    Seletage mulle sellest ja andge nõu :D

  3. Oleks huvi siis e30 85.a pre-le kereplekke osta,

    täpsemalt siis uued karbid ja siis taga tiivakaared ja parempoolne kaar võiks koos taganurgaga olla , kuna tahaks ka selle välja vahetada.

    oskab keegi öelda kust neid osta või tellida saab ?

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus