Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Blade

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    173
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Kõik, mis Blade postitas

  1. Küsimus siis et kas atm kasti saab vahetada üks ühele manuaaliks ? et kas tehase poolt on olemas kolmanda pedaali koht? ja muu selline ? oleks pannud manuaali koos mootoriga peale . Mootor, kkast ja muu staff tuleks 85.a pre-lt , 88.a face-ile.
  2. Blade

    Vahetada 17'' veljed.

    Ei ole siis kellelgi huvi ?
  3. Blade

    O:rihmaratas.

    Oleks vaja siis vändaanduri rihmaratast, see mis on hammastega. Kui loeb midagi siis mootor m20b25. Ise Võrust, mida ligemal seda parem.
  4. Blade

    Vahetada 17'' veljed.

    Tahaks laiemat velge alla, väiksema tolliga.
  5. Blade

    M: m30 juppe

    Müüki läheb siis m30 jupid , mida ikkagi kasutusse ei läinud mul. m30 aju, juhtmestik, õhulugeja, drosselklapp. Kogu mant 55 euri. Tel: 56701373
  6. Kui püstakud on jäetud ikka 45mm siis pead R4 omasi kasutama ,51mm on R6 püstakul. Aftermarket.ee
  7. aga miks to tulede lülitit mõjutama peaks ?
  8. eem , kus mis too on ?
  9. Mure siis selline et, spidoplokk ei tööta pm , paned süüte sisse siis plokis lööb suunad põlema ja avastasin et kui süüde välja siis tuled põlema tõmmates läheb süüde sisse. Oskab keegi soovitusi anda, kust mida kontrollida, vaatasin kll juhtmed üle.
  10. Sooviks siis vahetada enda 17'' valuveljed 15'' või 16'' valukate vastu. Võin ka müüa : Hind 160 euri. Esirehvid on 215/35 ZR17 ja Tagarehvid on 235/45 R17. Ühe hooaja saab ilusti ära sõita.
  11. Niisiis oleks huvi mõne jupi vastu. Tegu siis Bmw e30 325e 85.a sedaan. Vaja oleks siis : Esimene vasak pidurisupport, koos piduriklotsiga. Kütusepaak Kütusetorud eest taha Salongivaip ja uksepolstrid Tagaiste peatugedega Tehke pakkumisi postkasti koos hinnasoovidega ja saame kokkuleppele Ise asun Võrus ja hea oleks siis Lõuna-Eestist juppe leida.
  12. Blade

    Rool lukus ?!

    Noo ma kahtlustasin kah et liiga kulunud , kuid jummala lambist juhtus see.
  13. Blade

    Rool lukus ?!

    Mure sis selline et rool lukus ja võti ei keera. Sai rool maha võetud ja võti sai kah vahepeal välja võetud siis , uuesti tagasi pandud võti ja enam ei keeranud , seal on see keel mis hoiab rooli kah lati küljes , too oli yleval ehk lukustatud asendis, lükkasin näpuga alla ja siis kohe rool peale, ja plaks rooli keerata ei saa, võti ka ei keera ja rooli kah maha ei saa. Mida peaksin tegema ?
  14. korralik töö ikka ette võetud, ise küll niipalju ei käiks välja velgede tegemiseks.
  15. Kas ise teed või lased teha ?
  16. Küsiks sis , et kas keegi oskab öelda hinda või inimest kes teeks 5*120 poldivalemi 4*100- jaks. ning kui tugev see jääb ?
  17. Blade

    m30 juhtmestik m20.ele

    aga mul on kaherealine aju hetkel ja see m30 on kolmerealine mida peale tahan panna.
  18. Selline küsimus siis et , m20b25 aju ja õhulugejat raske leida, kuid endal olemas m30b35 aju , õhulugeja ja juhtmestik. Et kui keeruline seda peale aretada oleks mu m20b27 aju ja juhtmestiku asemele ,b27 plokil on 2,5 AMC kaan, 2,5 s.l kolle, m50b25 pihustid ja 2,5 drosselklapp.
  19. Blade

    O: m20b25 aju ja õhulugeja.

    Mul on kaherealise pistikuga aju, mootoriks m20b27 90kw 85.a sedaan. mototronic.
  20. Oleks siis huvitatud e30 m20b25 aju-st ja õhulugejast. Kirjutage PS-i või helista tel . 56701373
  21. Blade

    O: Esipidurisupport

    Tahaks siis esipiduri supportit juhipoolset, mingid klotsid võiks ka sees olla, kuna endal kinni roostetand pidurisilinder ja pind sellel suht p**s. Kui huvitab siis masin on 325e m20b27. ise võrust ja tel nr: 56701373
  22. Leidsin vea, ja väga lihtne viga , tõmberelees 2 klemmi , yks yleval ja teine all, eriti näha polnd , kuid hakkasin ennem vaatama ja uurima kullipilguga ja siis nägin toda alumist , panin sinna süütejuhtme pistiku ja plaks starter töötas.
  23. Selles mõttes et salongis ma juhtmeid pm puutunud pole , mootorit maha võttes sai aind mootorijuhtmestik lahti võetud mootori küljest, Kuid jah , lähen uurin asja edasi ja kutsun ka vb mõne targema asja kaema , kui ikka ei saa.
  24. Peaks olema jah , kuna võtsin yhe pirni juhtmetega ja panin tõmberelee plussile ja teise juhtme massi ja pirn põles.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus