Hüppa postitusse

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Postitused, mis oo7 postitas

  1. Mul on M43b16 E36 mis veidi raskem on aga mul on ta kõikunud 6,8 ja 9,9 vahel. 

     

    Viimane tuli talvel külmaga kui sai asja kõvasti piinatud. Üldiselt kütusekulu võrreldes 2,7L E30-ga on keskmiselt 1-1,5L vähem.

     

     

    Kui ma sõidan põhiliselt linnas ummikutes ja veidi mööda tartu maanteed, enamasti 4000 pöördel, siis on keskmine natuke alla 9. Juhul kui Tallinnast väljas elad siis on see väga palju, mul võttis ta siis mingi 7,xx

  2. Metric Mechanicsil olemas M20 jaoks kohandatud kaanetihend, kuna probleemiks pidavat olema halb jahutus 4. ja 5. silindri vahel. Turbokatel nagunii kaanetihendid teised või midagi veekanalites kõpitsetud, ehk seepärast kestavadki. Kuna viga pole kaanes endas, vaid mingis inseneriapsus, siis väikeste modifikatsioonidega peaks pragunemist saama vältida.

     

    Victor Reinzi tihend on ka erineva laiusega jahutuskanali avadega, kas see on see kohandamine ?

  3. On ikka küll s**t kui ta uuena katki läks pidevalt. Tõenäoliselt on osad kaaned praagid lihtsalt Venna töökaaslane UM-is ütles et tal ka kunagi ammu ammu oli e30, millel läks samamoodi lampi, tol ajal pidi köhima üüratu summa et seda uut saada.

     

    Muide kaane nööki oli esimestel (enne E30) autodel veelgi rohkem.

  4. Ei, me oleme lihtsalt nii palju neid M20 mootoreid kokku ostnud, et strokerit ehitada ja käigukaste saaks. Kaasi on peeti endal ka läinud. Praegu ühtegi tervet 885-te polegi enam viimane läks autole peale. 1 kaane seest sai sport nuka, see oli kohe peetis (kuigi ei teadnud)

  5. Ise ka naersin, et tootja kood kabrio b osa klaasidel tegelikult sama, aga hind suurem :D

    Aga seda sulle üldiselt leti tagant ei mainita.

    M20 kaane kohta niipalju, et saingi tegelikult teise mootori kaasa, kuna praegusel kaas maas, sest 4. ja 5. silindri vahe oli mõradega nagu tavaliselt.

     

    Sinna igakord pragu tulebki. Tuli ka uuena. Me ostsime praegu mootori kus oli 1996a kaas peal.

     

    Mu isa töötas 90nendatel BMW esinduses ja E30 hädadeks olidki plokikaaned ja vesi kippus ka Motronicusse jooksma.

  6. mis moodi tal see ülekanne siis ratastele läheb?

     

    Ma arvan, et Audi käigukasti läbi, või kui tõesti ei ulata siis saab kasutada ka sellist lahendust nagu sportautodel ( ka näiteks e30 eakaaslasel Porsche 944), et käigukast ja differ on kokku ehitatud, ning mootor üldse eraldi. 

  7. Selle vähese info põhjal, mis sa siin praegu avaldad on raske midagi öelda.

     

    Eeldades, et tegu on 2,7 liitrise strokeriga, millel on väga umbes öeldes kuskil 260nm maksimaalset pöördemomenti ja seda, et turbo on matemaatiliselt pöördemomendi kordaga, siis on sellel autol kuskil 260x (1+0,5) = 390nm  maksimaalset pöördemomenti.

     

    Ma usun, et originaalsidur annab järgi selle peale kindlasti. 

     

    Kõige suurema pöördemomendiga on 325e ja sellel on 230nm.

     

    Scahcs sportsidur koos korviga on mingi 600 EUR umbes. Otsi internetist millist pöördemomenti see talub, ma kahjuks enam ei mäleta

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus