Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

kruusmann2

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    84
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis kruusmann2 postitas

  1. ja juba hakkab mingi pedereerimine pihta.kellele ei sobi üks ja kellele teine asi.mis kokkutulekust me rääkida saame kui korraga pole võimelised oma rullidega keegi peale minu ja mu venna sõitma.Pakkuge siis mingi parem PÄEV(mitte terve nädal)ja kella aeg.kes tuleb see tuleb.ei viitsi enam seda kiunumist ja kõvatamist kuulata.tra ma ei või ei saa siis nii palju et üks õhtu ära kulutada

  2. Nii lugu selline,et mitte mingit pikka ila ajada siis alustuseks mis sul olemas on et seda autot teha ja siis vaatame mis puudu on.Teiseks kus kandis elutsed: et äkki on sul seal lägedal mõni sarnane masin mille pealt vaadata.Kolmandaks: kui pikalt ei viitsi jamada siis helista 56939334.lõpetasin just M50 pealepaneku aitan palju oskan.edu ehitamisega

  3. Nii... vahepeal tehtud uuendused on sellised: vahetatud juhtmestik koos andurite ja ajuga.paigaldatud TERVE sisselaske kolle,kontrollitud mootori märgid(süüde).uued pihustid koos latiga,tagasivool kontrollitud,kütte ja silindri surve mõõdetud,ära võetud kütuse aurude mingi filter ja selle ots kinni pandud.vahetatud ka süütemoodulid

    IKKA EI TOIMI NORMAALSELT

    St. kohalkäik ei ole stabiilne ja rõve bensiini hais on sumbutist väljas

  4. nii pihustitega on ok aga kolde kohapealt on Margol õigus.See koht kuhu augu lõikasime ,et piduri võimendi ära mahuks ei olnud just kõige hermeetilisem.nüüdseks tehnoloogiat vähe muudetud.Tuleb oodata vaigu kuivamist ja äkki homme paremad uudised

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus