Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Tauno

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    148
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Postitused, mis Tauno postitas

  1. Tiit, mul ei läinud pöördesse õhulugeja ja homemade filtri pärast, nüüd okei, aga avastasin nüüd küttelekke, selle saab kohe ära likvideeritud :D
    Mina olen enda mootoriga rahul, kohe kuulda et midagi muud kapotiall, sest ausalt, mootorihäält on minimaalselt kuulda.

  2. Järgmine nädal liigun ringi, veel vaja küttetorud korralikult panna ja juhtmed ilusti vedada, gaasihoovastik ja sellised väiksed nipetnäpet. Teen rahulikult ja korralikult et mingit porri ei jääks.

    Juhtmestikust tuli üks pluss kaabel veel vedada 12+v pidevasse voolu, seda ma ei teadnud, aga kasutaja matuuu küsis kas ma tegin seda ikka :D Vedasin juhtme plussi ja voilaa, asi töötab :P

  3. Aa ok kasutasid siis m43 moto kogu juhtmestiku. 

    Kõik oluneb mis aasta moto on mingi aeg hakkas jh see immo võlud peale. 

    Aga mix M40 juhtmestik ei sobinud ?

     

    M40 on ju jagajaga, ei saa ju kuidagi ühendada.

     

     

    Juhtmete kokkuühendamine netist leitud skeemide alusel ei pruugi alati soovitud eesmärgini viia. On vaja ka ise aru saada, mis juhe midagi teeb ja milleks on. Omal oli sama teema kunagi 3.5 töölesaamisel, kus ükski netiskeem ei kehtinud . Samuti puudus säde ja pumpa ei võtnud järgi.

     

    Säde, pump ja muu vajalik tööleminemiseks on isegi samat värvi ja skeemi näidatul lähevad ka täpselt samad juhtmed.. Kardan siiski immot, ehk kellegil on m43 algusaastate aju, saaks ehk katsetada.

     

    Edit: Mõõtsin ka vändaanduri takistuse ära, jääb autodata järgi lubatud piiri.. Isegi kui vändaandur oleks peetis, peaks küttepump ikka töötama

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus