Hüppa postitusse

kodusiga

Foorumikasutaja
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  1. kodusiga vastas kodusiga postitusele asukohas Probleemid
    tuuninud pole, filter on oe, kütte süsteemi voolikud kõik uued ja enne paigaldmist torud läbi puhutud, väljalase on kellegi poolt nö vabamaks muudetud. kas rõhuregulaator võib peetis olla?
  2. kodusiga lisas postituse asukohas Probleemid
    mure siis selline et tahab linnas mõistlikult sõites u 20l sajale ja jõudu ka ei ole. vahetatud tembi andur, vaakum vollad, filtrid, truumust öeldi et pihustid annavad tühikäigul palju peale ülejäänud kõik korras. pihustid on kontrollitud. Äkki on targematel kogemusi jagada.
  3. sellepärast ma pildi paningi et ix-il on muna ja puksi vahe liiga lühike
  4. mul on ix-ile vaja ja sellel on kõige pikem käiguvahe nii et z3-1.9 on minu jaoks juba short lõigata keevitada kohe ei viitsi, äkki on kuskil pakkuda valmis tükki aga kui ei leia siis tuleb leiutama hakata http://savarturbo.se...th_z3_stick.jpg
  5. kodusiga lisas postituse asukohas Tuuninguks vajalik
    soov siis sellist asja soetada kas eestis keegi pakub või tuleb ebayst tellida, äkki on kellelgi kogemust
  6. Kas keegi on vahetanud ix-il käiguhoovastiku pukse ja mis hoovastiku eemaldamiseks tegema peab kas vahekast jääb ette või mitte või on soovitusi kellegi poole pöördumiseks. Plaan ka short shifter panna.
  7. Sellise töö puhul peaks ikka kvaliteeti ostma. Hinda ei tea aga kvaliteet on ok, sõpakal siis http://www.alertauto.ee/
  8. ühe võtaks kui jääb vabaks

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus