Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Margar

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    161
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Postitused, mis Margar postitas

  1. Oleneb kus sa asud :roll:Minu oma maksis vanas rahas 2500kr .Paigaldati 2a. tagasi M6igus ,firma ei tule meelde praegu.Plokisoojendus siis ainult,, v6imalus ka 220 juhe autose paigaldad siis oli 3000kr vist vendi jaoks aga seitsmesel taimeriga vent mul juba sees siis seda vaja polnud.

    Küsisin juba tallinnas asuvalt firmalt hinnapakkumist ja 160 euri läheb koos paigaldusega.juhtme vinnan ka salongi vast aga puhurit ei hakka veel paigaldama
  2. niipalju ka teda ei pannud :lol:

    aga käisin täna elektriku juures, uuris ja puuris ning panustas küünlajuhtmete peale, need veel vahetamat ka :D

    eks annan teada mis nende vahetamine kaasa toob siis :twisted:

    hhehe mul sama jama.vahetasin ka küünlajuhtmed ära aga ikka sama jama....kui selgusele saad anna teada:D
  3. VW Open 2011 Finland/Salo

    nr 1

    nr 2

    Roheline peletis sis M5 konega ja lennuki turboga :lol:

    sama pill millest juttu tehti siin varasemates postitustes

    et olevat käinud käre kolmene Shell'i tanklas vantaal.

    päris mõnus yritus tundus olevat......krt kahju et sisse magasin muidu oleksin ise ka tulnud :D
  4. Eesti ei sakkinud üldse vaid hindamissüsteem sakib sajaga.

    Hinnatakse põhimõtteliselt riiki, mitte laulu. Naaber naabrile.

    Mõttetu jura. Salajane peaks olema, et tehtakse alles hiljem avalikuks, mis laulu mingi riik laulis :)

    Ühesõnaga Poliitiline PAsk:D
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus