Hüppa postitusse

Poochie

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    101
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Poochie postitas

  1. Poochie

    Tartu kokkutulek??

    Järgmine nädal tuleks ka
  2. Kas kindalaeka lukusüsteem olemas kummaski autos? Oleks huvitatud kui on. Saada ps
  3. Kui on midagi pakkuda siis võib helistada ka nr-l 56675767
  4. Oleks hea kui asuks tartu lähistel
  5. Poochie

    Tartu kokkutulek??

    Pange pilte ka siia ja kindlasti peab kordama;)
  6. Pole kindel aga olen huvitatud tulemisest Paari päeva pärast kindel.
  7. Poochie

    O: E30 318is

    Ise plaanin vast oma is-i müüa aga kahjuks sedaani kerel. Auto ise superilus. Kõik keretööd + tuhat asja veel tehtud. Kui huvitatud kontakteeru;)
  8. Poochie

    K: Embleemid

    sepa turul tartust sain mina omale carbon/valge embleemi ja on olemas ka musta/valgega aga ainult kapotikaid. Mul oleks ka vaja pagassi peale
  9. Poochie

    Probleem veega !

    Siis tuleb tuleb lappimist mul nüüd korralikult:D Aitäh igastahes. Üritan siis midagi ette võtta ja vaatab mis siis saab selle vee asjaga
  10. Poochie

    Probleem veega !

    Vastupidi just kundepoolne pool on märg. Tagumisel istmel kundepool ja samuti ees! Palun kiirelt abii!
  11. Poochie

    Probleem veega !

    Tervist. Oman siis kahte e30- üks oranž 318is ja teine valge 318is. Ma ei tea kas asi on kokkusattumuses aga mõlemale autole jookseb kuskilt vihmvesi/üldse vesi sisse. Kas keegi teab milles võib probleem olla ja kust see tulla võib? Mõlemad autod on umbes aasta aega tagasi täieliku keretöö ja uue värvi saanud. Palun abi kiirelt kuna talv jõuab kätte ja tahaks matialused kuivaks saada !
  12. Poochie

    K: Udutuled ei tööta?

    2 nupuga lüliti, relee ja kaitsmed paigaldatud. Udukad ei tööta ikka! Mida teha?
  13. Poochie

    K: Udutuled ei tööta?

    Äkki mingit õpetust vms ? Ei tea midagi nendest asjadest.
  14. Udutuled on ühendatud aga tahaksin teada just mis puudu on, kuna auto sees puudub vist isegi nupp sisse lülitamiseks ja äkki mingi relee või asi ka. Paluks asjatundjatelt abi kuna tahaks neid ikka tööle saada!
  15. ehk siis pean saama kahe nupuga lüliti ja mis veel?
  16. Mul on 1 nupp see 5 element niiöelda. Mis ma tegema pean siis?
  17. see on tulede lülitist paremal pool?? siis jah aga kuhu ma selle kaitsme peaksin panema?
  18. arvangi et kaitset pole kuna enne ju ei olnud tulesid. Seest läheb udukate lüliti tuli ilusti põlema.
  19. Sai siis autole udutuled peale pandud, juhtmed taga aga kui sisse lülitada ei tööta. Öelge milles võib mure olla? kas mingi eraldi kaitse sellel võimisiganes. Aitäh ette!
  20. Poochie

    M: esilisa 25.-

    praegusest olukorrast pilti?
  21. Poochie

    E30-le amortisaatorid!?

    Tervist. Enda rallikal kasutan bilstein b6 ja jäikust jagub teistel!
  22. Poochie

    M: esilisa 25.-

    saab hetkeseisust pilti või üldse ei saa?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus