Hüppa postitusse

beacho

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    68
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis beacho postitas

  1. beacho

    M: 17" veljed (müüdud)

    Endal olid all ka ikka koos tsentreerimisrõngastega, aga nende soetamine küll mingi probleem ei olnud.
  2. Müüa pildil oleva auto all veljed. Rehvi muster on kulunud peaaegu et lõpuni. Hind: 150.- Transpordi osas saan abistada Tallinn, Jõgeva, Valga/Võru suunas.
  3. huvitab ennastki selline info.
  4. beacho

    Pärnu E30 omanikud!

    Toon siis jutu jätukuks natuke selgust selle oranzi sedaani kohta. Foorumis olen kasutaja juba mitu aastat, kuid postituste koha pealt mitte aktiivne, motoks on tõesti 141kw ja auto värviti jah jõõpres. Olen ise kohalik pärnakas ka kuid siin eelmine aasta sai tartus koolis käidud. Talvel autoga ei sõitnud, kuid kui mingisugune kokkutulek on tulemas siis tulen ka ikka kohapeale. (Y)
  5. Milline lahedus oleks parem praegusele olukorrale. Nimelt hetkel on mu e30 525 141kw mootor, käigukast on samuti 141 kw oma kuid, muud osad ehk differ on vana 320i pealt jäänud ja 90km/h sõited on pöörde 4000 peal. Mida teha, et praegust olukorda muuta?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus