Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Cb4_323

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    337
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Postitused, mis Cb4_323 postitas

  1. Mootor pole veel küll peal, kuid idepoolest on selle auto kaalujaotus nagunii paigast ära. Tagumik üsna kerge. Seda 3.5l on sinna lihtne paigaldada, ning neid saab mõistliku hinnaga. Pannakse ka ju m52b28-id peale(aga sellega vist rohkem jebimist, vähem jõudu, ning kallimad hinnad).

    m30b35-ega saab kõige lihtsamini palju kw masinale.

    Ideaalne oleks sinna panna tehase turboga 3.5l, aga neid ei liigu.

    Kui see m30 seal peal on, tuleb bagassi panna hunnik liiva, et kaalu jaotus paigas oleks. Aga kuna minu masin puhtalt funnimiseks, siis see kerge tagaosa ei sega. Vajadusel saab paar kotti liiva sinna igal ajal panna. Lisaks liivale korralik lai rehv, ning usun, et peab maas küll seda jõudu.

  2. Üldiselt ei olegi see probleem diffri sisus vaid korpus läheb ribadeks. Antud kuulutus oleks e30 diffri sisu e36 korpuses. Sobivuse kohta ei oska öelda ja kui see on typ 188 korpus siis ta ei ole tugevam kui e30 suur differ.

    OKey, meil korpus väljast korras, kuid sis puksid/kinnitused võivad katki olla küll.

    Nii, aga siis TYP188 on tugevm kui TYP168? Ning sisusi võib nende vahel vahetada?

  3. B27 vänt, kepsud, B25 kolvid, B25 plokikaas ja sisselaskekolle.

    Natuke siit-sealt viilida, selle kohta on siin foorumis infot küll, kui otsida. Või kes arvutada oskab, mõtleb ilma otsimatagi välja.

    Kompotti juhtima M30B35 pealt motronic ja peakski olema "odav" stroker olemas.

    Hoopis sedasi? Ma olen ka netist selle kohta lugenud päris usinasti, kuid kohati sain aru, et tuleb 2.7l m20b27 plokile lihtsalt 2.3l m20b23 pea otsa kruvida ja vsjoo :roll: Samas see veidi ulme jah.

    Tuleb vist ikka uuesti 2.3l kokku laduda :?

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus