Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

sabasoe

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

19
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast sabasoe

• Tiitel
    Algaja
  1. sabasoe

BMW 316 (2.7i) '93 - sabasoe

Jõudu kaasmaalased teile edaspidiseks aga enam ei oma bemmi sai läbi tema teekond minu käes.
  2. sabasoe

mõlk parandatud !
  3. sabasoe

nooonii ,hetkel natuke tujust ära kuna mingi civicu p*de värvusega valge ,tagurdas mulle sisse , nüüd vaja uuesti keretöödega juhi poolt alustada ja tänu sellele natuke imbetsillile kes oma arvates vääga häästi liiklusmanöövreid oskab kasutada on minu terve reede õhtu rikutud!!!!!!!!! Üritan hoiatada teid liikluses suuht suurel määral halvasti ja ebakindlalt liikleval civicul ( valge nr märk 295 pac ,sedaan ) ja kui keegi kuskil peaks kohtuma temaga siis ,ära unustage tellis esiklaasi saata kasutaja sabasoe poolt !!!!! Tean ,et võin olla võibolla natuke arust ja ajast ,aga tegelt kihelema ajab küll mingi endast hästi arvav esiveoline piid*r !!! Aga muidu autoga ,erilist ei ole midagi toimunud ,nüüd kolmapäeval uus roolilattvõimuga peale ja KERETÖID TEOSTAMA . Aga hoidke endit ja oma masinaid kuna t*bras on teedel !!!
  4. sabasoe

Esimesed soetatud E30-d ja vanus

Esimese rulla ostsin 8 oktoobril 2010 a ja hetkel olen 17. Ja auto on tegemis järgus ja seisab.
  5. sabasoe

BMW 320i(m20b25) '90 - Renx320

5 palli süsteemis tugev 12+ masinale Korralik kogu ikka jah:D Vaata ,et masinaga veel suured plaanid.
  6. sabasoe

Nii sai nüüd ka üle pikaaja autole midagi soetatud Eile siis hankisin autole tulede ümbrised ja neerud, tagaistmed kohe nahatatud kaa . Lähiajal peaks saama ka uue roolilati otsa , tagatuled toonitud saama ja võibolla veel veljed ka alla. Lisan varsti ka uusi pilte.
  7. sabasoe

Hetkel natuke pooleli jäänud tänu roolilati otsale ja dokumentide puudumise pärast aga arvatavasti kuu keskel uuehooga peale AA ja istmeid nahatan ka hetkel .
  8. sabasoe

BMW 318i (3,5) Touring '91 - Trax

teine lahendus kütab ära küll
  9. sabasoe

Nüüd siis natuke plaani muutusi kaah värviks on nüüd matt must ja ette plaanis soetada hella blackid. madaldus ees olemas ja taha ka plaanis lähiajal soetada midagi sümboolset.autole sisse tuleb veel must nahksisu, el.aknad, 3kw soobwooofer pagassi balanssi hoidma , siis esitulede pesurid , roolivõim ja nipetnäpet mugavusi veel.
  10. sabasoe

Nüüdseks siis auto täiesti töökorras Loodetavasti siis masin libiseb linnavahel ka peatselt. Arvatavasti peaks masin tänavakõlbulik olema 20 dets. paiku.Hetkel masin liigub ainult mööda pääsküla kõrval tänavaid.Ja äkki oleks kellelgi spidoblokki pakkuda.
  11. sabasoe

E30 M5 mootoriga Tallinnas

oleks isegi juba projektist huvitatud
  12. sabasoe

Eks nüüd on teada mis viga on süütepooli juhtmestik on läbi. Tahaks siis teada ,et kui laialdaselt ma peaks selle juhtmestiku välja vahetama,ja kas on mingid kindlad juhtmestikud mis sobivad ? Ja kas kellelgi ei oleks pakkuda juhtmestikku ?
  13. sabasoe

M: KLEEBISED www.e30club.org

Ilusti kleepsud käes
  14. sabasoe

Nooh nüüd sai siis autoga väike ringike ka tehtud ja sealgi on näha et sureb ära soojalt.
  15. sabasoe

Üks on mingi pruuni otsaga ja teine mingi sinise otsaga ja need jäävad õhutamis mutrist vasakule.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus