Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

SllM

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    272
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    15

Postitused, mis SllM postitas

  1. No ma ei näinud baur tc posti lõpus ka smile'i, aga see on ilmselgelt nali, kui klubi kokkutulekul on organiseeritud toitlustus 50'nele inimesele, nagu pulmapidu? Keegi jookseb kandikute ja kaussidega ringi ja pakub juurde?  Ma parema meelega küll grilliks suvel ja nii palju või nii vähese raha eest, kui ise tahan ja see ei tähenda, et kui on järv ja grill, siis peab ennast kinni tõmbama. Need, kes seda teha ihkavad, teevad seda nii või naa, olenemata kavast või kohast või sellest, kas dušširuum on olemas või ei.

  2. Osad coilid tulevad koos ülemise taldrikuga ja seal pole läbilöögipuksi, vaid liigend-laager. Osad on nö tavalised otsast ja saab panna läbilöögi puksi külge või siis võid osta eraldi taldriku ja jätta läbilöögi puks ära. Kui plaanid igapäevaselt tänaval sõita ja veel Tallinnas, siis soovitaks jätta läbilöögi puksid alles (või ehitada läbilöögi puks amordi sääre peale). Kui tahad väga madalaks regullida, aga coilil saab reguleerimise maa otsa, siis liigendlaagriga lahendus on madalam ja annab madalamaks reguleerimise maad juurde.

  3. e30 kere on tegelikult nii pehme asi, et igasugune "vibu" annab kõvasti jäikust juurde. e46'l on näiteks püstakute ja tulemüüri vahel juba tehase poolt plekk nimodi pandud, et nad oleks natuke rohkem seotud ja toetaksid paremini ülevalt. Tegelt kõigil vähe uuematel autodel nii. Enne keegi mainis, et peaks olema nelikant profiilist... ümar profiil võib olla märksa tugevam paindele, kui nelikant, kõik oleneb profiilide mõõdust.

     

    Buumer, mis hinnaga sul need flantsid on?

    • Meeldib 1
  4. Panin kunagi (12 aastat tagasi :D )oma esimese e30'nega nii õnnetult hüppesse, et lõi püstakud koomale ja rattad lääpa, siis sai lihtsalt toru+tung püstakute vahele pandud, rattad enamvähem sirgeks ja jäik strutt peale. Korrektsem oleks muidugi võtta sirgelt masinalt või kuskilt netist lansekate vahe ja püstakute vahe mõõdud ja üritada need jälle samaks saada.

  5. Mina panin 36'e kardaanile 30'ne tugilaagri ja kasutasin originaalkinnitusi. Mäletan, et 36'e tugilaager oli väljast nii suure läbimõõduga, et ei mahtunud tunnelisse õige kinnituse kohale pannagi, samas sai kenasti 30'ne omaga swappida ja tulemus viisakas.

  6. Õigus, keele vääratus, sest ET näitab velje kinnituspinna kaugust velje keskpunktist, mida suurem arv, seda lähemal kinnituspind velje välimisele randile on ja seega seda sügavamal koopas ta istub.

     

    16x9" et15 näeb selline välja: ette on see ilmselt natuke liig, eriti, kui tahad madalaks lasta, tagant paistab kena.

    e30newwheels3.jpg

    • Meeldib 1
  7. kõik oleneb ju ET'st, sest sul võib 7" velg ka vastu koobast käia, kui ET piisavalt suur on. Aga need sinu pildil olevad veljed sarnanevad koledasti minu rullika omadega   ;) (kodarad keeravad lõpus teravalt sisse). Mulle tundub, et 16x9,5" et 15 on üsna viimane piir. Õnneks on e30 tagasild selline, et laseb ratta lääpa ja velg ei põruta augu korral kohe plekile külla.

  8. Mulle soovitas kunagi neid Ranno Troon, kes sõitis kiirendust ca ca 700hp taloniga nende küünaldega ja lasin ka ise eelmise turbokaga bpr6es'idega ja mingit misfire viga ei näinud kunagi, ngk'si on väga palju, aga need on normaalsed minu kogemuse põhjal. Kui sa tahad neid küünlaid, mis nö "ette nähtud" on, siis mine küsi poest Bosch W8LCR või umbes sama asi on ka NGK ZGR5A.

     

    Ma ei tea küll, mille järgi öeldaks, et parim küünal just Sellele mootorile, sest minuteada on parim küünal see, mis süütab iga korda ja mootorid oma ehituselt 100 aastat samasugused olnud.

    M20 pole kindlasti ka mingi kõrge surveastmega või turbotatud mootor, et peaks üldse kunagi mingi süütamise probleem tekkima, kui tekkib, siis küsimus pigem küünla kvaliteedis, aga kui õigel ajal küünlaid vahetada, mitte nagu tüüpiline eestalne, siis ei tohiks ka kõige odavamaga probleeme olla.

  9. Sul on vaja ka e34 525 karteripõhja ja õlipumba toru + õlimõõdu varrast. Käpad sobivad, aga mootoripadjad peavad olema ca 1 cm kõrgemad, kui originaal e30 omad, muidu karter vastu sillatala. Või tõstad kinnitusi. Vähemalt minul oli nii. Tegu m52b28tu mootoriga, mis on sama, mis M50 oma kinnituste ja vahele mahtumise poolest. e34 kardaani minul küll vaja ei läinud, sobib e36 328i kardaan, e46 oma ei oska öelda, aga võib sobida. Vendi jaoks on vaja el. vendi lahendust. Visco vent isegi mahub sinna ära, aga vahe võlli ja radika vahel jääb liiga väike.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus