Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 387
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Postitused, mis Leks postitas

  1. Mul ka on 9 taga ja algse madaldusega oli probleeme juba siis kui korvalistuja istus sisse. Parempoolne rehv kais kogu aeg koopas. Kuigi on rullitud. Lahendasin nii, et toppisin touringu orig vedrud alla. Auto veits tousis, ja nuud saab istuda 3kesi vabalt.

    Ja rehv taga on veits vale, 225

    Kannatan, millal see rehv otsa saab ja panen 205 alla ja too madalduse tagasi

  2. Minu arvamus sellest kontorist - tutuutele autodele jah, pesed survekaga korras põhi puhtaks, lased aine peale ja naudid. Vanemate autode puhul see ei lähe enam läbi. Kujutan ette kuidas nad põhja pesevad, panevad selle aine peale ja kõike seda 90 minutiga.. Ilma lahtilammutamiseta ja korraliku puhastus, rooste eemaldamise ja pesuta ei ole selle asjal ningit mõtet. Ainuüksi lammutamisele kuluks pool päeva. Ja sama palju kokkupanemiseks. Ühest kihist ka arvamatvasti ei ole piisav meie oludele.Ühesõnaga tühjalt kulutatud raha.

    Ja see demo auto on ka õige väljavalitud... kõige roostetavam auto meie turul. Tagumised tiivad olid omal ajal garantii korras vahetatavad ja ise tegelesin sellega praktika ajal.. päevas külastas meid 2-3 sellist autot. Kohad olid ette broneeritud.

  3. Jah, kui latt ja rooli kardaan paigas siis ei tohi loksuda. Praegu mul kõik asjad laiali ja täna näppisin seda, ja see käis üles alla vasakule paremal mingi sent. Hakkasin mõtlema et äkki midagi seal sees katki. Sisse välja liigub küll.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus