Hüppa postitusse

Leks

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 383
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    39

Kõik, mis Leks postitas

  1. eeee... küsitluses sellist päeva pole. Sellel päeval on Bmw laat ka
  2. Leks

    09.10.11 BMW varuosade laat

    95% et tulen kohale
  3. Leks

    O: E30 cabrio.

    up, enne kruiisi võiks osta midagi
  4. antikas on Mtech2 moodi, akna sirm on küll mingi küla tuuning.
  5. Leks

    K: Piduri torud

    ausalt ma ei taha üldse sinna alla ronida ja neid torusi seal puutuda.. nad on seal alates 93a. olnud. :?
  6. Leks

    K: Piduri torud

    Selge, tänud.
  7. Läks katki piduri toru, mis jookseb põhja alt. Seega küsimus, mismoodi on keegi seda lahendanud. Kust saada, mille järgi teha jne. Võibolla saab katkise koha asendada kummist voolikuga ?
  8. Leks

    O: E30 cabrio.

    Eix, seda ma mõtlesin ki et need pre'd n tehtud niimodi face'iks et paha hakkab. Rppuvad stanged, näpusuurused vahed sees. Tagatuled pre omad. jne.
  9. Leks

    O: E30 cabrio.

    Lauri, ma mikski pärast ei usu seda hinda. Ma ise käisin augusti keskel saksamaal autode järgi ja ma ütlen et see toomine ei ole odav lõbu. Su sõber tahab öelda, et auto maksis 1000 euri we ?
  10. Leks

    O: E30 cabrio.

    Kahjuks, pre ei sobi absoluutselt. Ei meeldi kitsad tagatuled, plekk stanged, esipqll ja muud pre'ga kaasnevad asjad. Mul on mitu varianti et osta pre cabrio mis tehtud faceiks koos mtech2 esilisaga ja muude tuuning jubinatega. Aga ei soovi sellist. Otsin kas taiesti korras kalli raha eest voi siis laipa odava raha eest. Poolik kalli raha eest ka ei huvita.
  11. Pole käepärast kuskil võtta, ehk oskab keegi öelda 14 velje laiust tollides. Ja kui on mitu varianti, siis neid mõõte tahaks ka teada. Ja millised plekkveljed alates 15" sobivad E30le alla
  12. Leks

    O: E30 cabrio.

    Facelift. pakumised koos kirjeldusega, piltidega PSi.
  13. vana teema jäi kuskile kaduma.. Komplekti hind 10.- EUR Roostevaba teras 1mm Tallinn, kuid saadan igale poole. PS
  14. Leks

    Lobamokkade rubriik

    ja endal 4 rulli aia taga
  15. Leks

    Lobamokkade rubriik

    õigus, selliseid autosi ma ei pane tähele
  16. Leks

    Lobamokkade rubriik

    :wink: ja millega sa liigud ? xfile'ga jälle ?
  17. aitan natukene, siin saab vaadata http://www.octane-styling.ee/product_catalog.php?c=54
  18. krt, millal see veel müügil oli.. ja mitu uut raha taheti selle eest siis.?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus