Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

RDMU

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    741
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    21

Postitused, mis RDMU postitas

  1. Peaks sobima ilusti vahele, m50b25 ja m52b28 peaks olema suht sama.

    Kiire googeldamine tõi ka välja järgmise info:

    I have a well-loved 95 325 conv orignal M50 engined car from California - with recent clutch and driveline. I had tech install a used Getrag 5 speed at clutch replacement, but now 2nd gear is fussy - feels as though synchro is going bad. Rather than rebuilding or trying to find decent used Getrag, thinking of finding M52 trans. 

    Does the M52 trans bolt in or must I change clutch or driveline? I just replaced these, so hoping for clean R&R of trans

    Thanks Gents.

     

    You don't have to replace anything, it will just bolt on. You can use any gearbox from 320, 323, 325, 328 or 3.0L M3.

     

    http://www.bimmerforums.co.uk/forum/f17/m50-m52-transmission-swap-t127400/

    • Meeldib 1
  2. Tallinnas näeb ikka päris palju rulle, alles mõni päev tagasi nägin ühte valget läti tuuninuga sedaani, siis teine päev rohelist universaali (vist keegi äkki foorumist?)

    Siis üleeile roccalmare rimi parklas punast sedaani, millel oli selline roolilukk peal, nagu vanasti ladadel :D

  3. Chulole üks küsimus, et kui tõid esimest laagrit 8mm väljapoole, et mis siis tagumisega tegid, seal sul muutus vist ainult 1.5mm?
    Seega kas on õige järeldada, et enam ei ole sul rattad ühe joone peal ja ees on rataste vahe suurem kui taga?

  4. Ilmselt jääb kasutusse pikaks ajaks siiski vana logo, kuna siiani pole mu arust ühtegi mõistliku ideed tulnud. Kuid ka vana logo on selline, mida ma enda autole ei kleebiks mingil juhul.
    Siiani olen arvamusel, et üks parimaid logosi, mis e30ne puhul erinevates maades palju levinud on taoline, ja ühtlasi teeb ka klubi foorumi leheküljele reklaami ja annab teada, et mis maalt masin on:

    e30-logo-black.jpg

    • Meeldib 6
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus