Hüppa postitusse

raidolp

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    26
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis raidolp postitas

  1. UP! 6tk saadaval kiirematele
  2. Kogun tellimusi reedeni! 8 tk ootavad veel omanikku!
  3. Kellel kleebiste vastu huvi andke enda soovist märku psi teel!
  4. Hetkel otsas, märtsi algul saan uued teha.
  5. Viimasele 2 kleebise ostjale postitus üle eesti koju kätte, minu poolt! Tasuta.
  6. Oli jah minu teadmata täis saanud. väikse mahuga see postkast siin. Vabandan Sooviks siis sinu andmeid: nimi,adre,indeks,linn, kogus Kui ikka ei tööta ps siis saad oma andmed emaili teel saata: raidolp@hot.ee Parimat, Raido
  7. Julgelt peale seltsimehed.
  8. www.e30club.org suunab õigele lehele ja toimetab ilusti. Mõtlesin ka selle e30.ee peale aga see jääb minu silmis kuidagi lahja ja ei kajasta auto peale kleepides täpselt millega tegu on. NB! Alles 5tk Kiirustage!
  9. Lisasin pildi konkreetsest tootest. Alles on veel 6 kleebist! Tasub kiirustada!
  10. UP! kellel soovi andke märku.
  11. UP!!! Hind 2€ tk + saatmine 0.35€ 3tk saatmine tasuta. :idea:
  12. On veel kellelgi huvi antud kleebiste vastu? võib julgelt enda soovist psi teel märku anda :
  13. 1tk alles. Kes ees see mees. Huvilisi jätkub sisi tellin veel ühe portsu
  14. 6 tk alles. huvilised võtke ühendust! 8)
  15. Sain kleebised kätte. 8) 12tk esialgu Ostu sooritamine lihtne: Postitage mulle oma andmed: nimi, adre, indeks,linn ja kogus ja sooritage ülekanne swed: 1106650641 Raido Lipp 2€ tk + 0,5€ post (4tk max) (NB! selgitusse kasutajanimi)
  16. Huvilised andke julgelt märku (psi) :roll:
  17. [size=18]3tk veel alles. Kui aga huvi saab uue koguse peale tellida. Et kellel soovi siis julgelt märku anda![/size] :twisted:
  18. Jõuluhinnad! 25eek tk :wink:
  19. UP!!! 8tk veel alles :wink:
  20. 16 kleebist veel järgi :wink: Lihtne tellimine ja kiire kohale toimetamine!
  21. Kleebiseid on veel 20tk Kasutage tellimis juhiseid. :wink:
  22. Kleebise paigaldamine: 1) Esmalt pesed oma auto ilusti puhtaks 2) Vaatad oma autot kaugelt ja mõtled kuhu kleebis kõige paremini sobiks. 3) Paigaldad kleebise maalriteipi kasutades sobivale kohale 4) Eemaldad kleebiselt tagumine kaitse pinna 5) Silud kleebise ettevaatlikult pinnale kasutades sõrme või rätikut. 6) Eemaldad vaikselt tõmmates kaitse kile koos maalriteibiga. 7) Veendud, et kleebisel ükski nurk lahti ei jäänud. Parimat soovides, Raido
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus