Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

24.05 toimub Ida-Virumaal Kiviõlis autoorienteerumine


Seiklusminister

Soovitatud postitused

Rõõmuga annan teada, et järgmine etapp autoorienteerumises toimub 24. mail Ida-Virumaal Kiviõli ümbruses. Etapi tulemused lähevad arvesse kahel võistlusel. Võistlus on Rajaajaja Karikasarja 4. etapiks ja Retro Night Race sarja 2. etapiks.
 
Võistlus saab stardi Kiviõli Seikluskeskusest laupäeva õhtul kell 19.00. Rajal on 48 kontrollpunkti ja võistluse liigiks on valikorienteerumine. Kontrollaeg on 3,5 tundi + lisaaeg 0,5 tundi. Võistlusrajal on kõikide punktide väärtuseks 3 punkti. Punktideni jõudmise teeb raskeks see, et osa kaardist on valge ja liikumisteed peab hoolikalt planeerima. Toon ära ka kaardi näidise: KAARDI NÄIDIS
 
Võistelda saab kahes võistlusklassis: Vabaklass - võistkonna suuruse määrab autos olevate istekohtade arv. Arvestusklass - Autos võib olla 2 liiget - juht ja kaardilugeja. Mõlema klassi esikolmikuid autasustatakse meenetega.
 
Võistlusele saab registreeruda läbi www.autoorienteerumine.ee veebilehel asuva vormi. Tehes seda enne 19. maid on osavõtutasu arvestuklassis 30 eurot ja vabaklassis 25 eurot võistkonna kohta. 
Võistlusele on oodatud nii uued autod kui vanemad retro masinad. Retro Night Race arvestusse lähevad autod, mille vanus on rohkem kui 25 aastat. Vanuse piir ei kehti kunagise NSVL tehnikale.
 
Kuna võistlus saab läbi suhteliselt hilja, siis on võimalik ka võistluskeskuses asuvas motellis ööbida. Infot ööbimise kohta saab siit: www.tuhamaehostel.com. Igaüks broneerib oma ööbimise ise :) Suure huvi korral on võimalik ka korraldada toitlustus. Pesemisvõimalus ja saun selguvad lähiajal.
 
NB! Kiviõlis toimub ka Retro Night Race 14 esikolmiku autasustamine!
 
Küsimuste korral saab alati abi: Joonas@seiklusministeerium.ee või telefonil 5226895(Joonas)
 
Rohket ja aktiivset osavõttu oodates,
Rajameister Joonas
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
Ilmad on läinud soojaks ja juba sel nädalavahetusel saab stardipaugu järjekordne autoorienteerumine. Seekord võistleme Kiviõlis ja võistlus toimub kahe sarja raames. Punkte saab nii Retro Night Race arvestuses kui ka Rajaajaja Karikasarja raames.
 
Täna saab veel viimast päeva soodsamalt registreerida sellele Kiviõli autoorienteerumisele. Kasuta võimalust ja pane end kirja: http://www.autoorienteerumine.ee Homsest on osalustasu juba suurem. Eelpool toodud lingilt leiab ka selle võistluse juhendi.
 
Võistluse staap asub Kiviõli Seikluskeskuses. Kiviõli Seikluskeskus asub Kiviõli vana tuhamäe jalamil ja tuhamäel on avatud vägev rallirada, kust saab autoga alla sõita. Mis ja kuidas? Seda saad vaadata http://www.tuhamagi.ee
 
Küsimuste korral saada e-mail: Joonas@seiklusministeerium.ee
 
Tule ja seikle põneval maastikul!
 
Joonas
Seiklusministeerium
 
rajaajaja4.jpg
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus