Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Seiklusminister

Autoorienteerumine Tallinnas 29.04 - Tule sõitma!

Soovitatud postitused

Aeg on küps, et avada taaskord orienteerumissari - Retro Night Race. Sellel aastal on kavas neli osavõistlust. Iga osavõistlus peaks avardama osalejate silmaringi ja olema mingilgi moel hariva suunitlusega. Esimene etapp leiab aset Tallinnas ja seda juba 29. aprillil. Võistluse teemaks on mälestused. Et mäletused ei kustuks, on paljudesse Tallinna kohtadesse paigaldatud erinevaid mälestusmärke ja mälestutahvleid. Tallinnas on neid üle 60 ja võistluse käigus tulebki neist umbes pooled, ehk 30 ülesse leida.

Võistlusala hõlmab kogu Tallinnat ja ürituse kestus on 3 tundi. Võistlusel ei ole kasutusel kaarti, vaid on antud kas foto mälestusmärgist, tekst mälestusmärgilt või mälestusmärgi autor. Tundes ära koha ja leides ülesse mälestusmärgi leiate mälestusmärgi lähedalt või küljest QR koodi, mille peate oma nutitelefoniga sisse skäneerima.

Võistluse start ja kogunemiskoht on Sidepataljoni taga asuva sõjaväekalmistu parkimisplats. Võistlus algab kogunemisega kell 19.00-st ja esimene auto saab rajale kell 20.00. Stardiintervall on 2 minutit. Võistluse lõpp on 23.00-00.00. Kuna kõigil tehnika omanikel on nädalavahetused niigi broneeritud siis üritus toimub nädala sees teisipäeva õhtul.

Võistluse starti on oodatud kõik osalejad sõltumata tehnika vanusest ja margist! Samas mida vanem tehnika seda parem. Seega eriti oodatud on kõik vanema generatsiooni masinad.

Võistlusel tulevad kõikide osalejate külge GPS seadmed. GPS seade peab käima ka igas punktis. Punkte tuleb võtta õiges järjekorras ehk 1-2-3-4 jne. Võistkonna peale on vajalik vähemalt 1 nutitelefoni olemasolu.

Võistlusele saab registreeruda läbi http://www.seiklusministeerium.ee/10593 lehe. Osavõtutasu võistkonnale on 25 eurot. Osalustasu saab tasuda kohapeal sularahas või ülekandega Seiklusministeerium OÜ arvelduarvele Swedbank 221051575334. Selgitusse tuleks lisada võistkonna nimi.

Küsimuste tekkimisel võib kontakteeruda 5226895(Joonas) või kirjutada Joonas@seiklusministeerium.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

 Teisipäeva õhtusele võistlusele tuli kohale 19 võistkonda. Kohale tuli nii uuemat kui vanemat tehnikat ja üks võistkond tuli starti jalgratastel. Peale lühikest tutvustust tuiskasid võistkonnad rajale. Rajal oli 30 kontrollpunkti, milleks olid skulptuurid, mälestusmärgid ja ausambad. Rada viis võistlejad Kadriorgu, Kesklinna, Piritale ja Nõmmele. Väga palju oli keerutamist ja kõvematel sõidu meestel kogunes raja lõpuks kilomeetreid üle 100.

 
Kuidas võistkonnad liikusid saab vaadata siit: http://sportrec.navirec.com/ui/#19ls660.
 
Juhin tähelepanu, et punktid on kaardil väikse nihkega. Kaardilt on puudu Nõmme punktid 10,11 ja 12. Need lihtsalt ei mahtunud kaardile ja on aimatavad osalejate liikumistrajektoori järgi. Aga võistluse tulemustest ka paari sõnaga. Kaheksa võistkonda suutis läbida kogu raja. 
 
Eriti tahaks tänada ka rattureid, kes väntasid maha rohkem kui 55 kilomeetrit
 
Kes need olid ja kuidas teistel läks saab vaadata siit: http://www.seiklusministeerium.ee/public/osalejad_retro.pdf. 
 
GPS logi näitas, et osalejad olid korralikud ja suuri rikkumisi, mis trahvi vääriks silma ei jäänud. 
 
Loodan, et osalejad jäid võistlusega rahule ja kohtume juba järgmisel võistlusel 24. mail Ida-Virumaal.
 
Joonas

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Hei

Annan teada, et juba ülehomme toimub autoorienteerumine Kiviõlis ja selle ümbruses. Tänaseks on end registreerinud 21 võistkonda. Jäänud on veel viimased kohad, et tulla ja sõita mõnusal rajal. Kokku saab rajale 30 võistkonda. Seega kui plaanid tulla, siis saad veel registreeruda läbi autoorienteerumine.ee lehe. Kohapeal saavad registreeruda 3 võistkonda põhimõttel: Kes ees, see mees!

Võistlusrada koosneb 49-st kontrollpunktist ja on sõidetav kõikide autodega. Rada on kolmel kaardil ja kaardimõõt on 1:50000. Kõikide punktide väärtus on sama ja rada võib sõita vabalt valitud järjekorras. Asja teeb natuke raskemaks see, et kaartidel esineb valgeid laike. Siiski on iga punktini olemas ka tee kaardil, aga see ei pruugi olla lühem tee. Kõik osalejad saavad külge gps jälgimisseadme.

Kohapeal on võimalik kuni kella 20.00 ni osta süüa. Supp maksab 2,5 eurot ja praad 5 eurot. Kohvi hind 2 eurot. Peale võistlust saavad soovijad sauna. Sauna pääse maksab 5 eurot ja seda saab tasuda kohapeal seikluskeskuse infolauas.

Tule starti ja avasta Ida-Virumaa

Joonas

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

  Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.


×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus