Hüppa postitusse

M: E30 316i '90 kupee (m20b25) projektikas


kaelavaanaja

Soovitatud postitused

Hei,

 

Panen raske südamega enda rullika müüki 😥. Minu käes on ta nüüdseks olnud 2 aastat, millest esimene suvi (2017) sai suhteliselt tihti ringi kärutatud ja tehnilisi pisivigu parandatud, kuid hooaja lõpuks hakkas mootorist sinist välja viskama. 2018 hooaja algul tekkis tahtmine auto garaažist välja ajada ja natukene sõitu nautida. Jõudsin teises Eesti otsas suvepäevadel ära käia ja tagasiteel umbes 30 km enne Tallinna piiri tuli kolin mootorisse sisse. Selle 30 km sõitsin ma koju lõpuni ära, aga sealt edasi jäi ta ootama mootori remonti. Ootab seda tänaseni, kuna pole peaaegu, et aasta aega olnud aega, et see töö ette võtta ja ära teha. Täna olen ma olukorras, kus on ette teada, et ma ei saa siin pikemas tulevikus kohe kindlasti elu tagasi sellesse autosse puhuda. Seepärast võib-olla on soov seda teha kellelgi teisel 😊.

 

Kuna pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, siis panin kokku albumi, et millist nokitsemist on auto minu poolt saanud: https://photos.app.goo.gl/RgDXMSJDJ8ofak6u5

 

Ehk nipet näpet

 

  • Kõikide rihmade, veepumba, visco siduri, termostaadi, temperatuuri andurite vahetus;
  • Uus rattalaagrite ring;
  • Uus piduriketaste/klotside ring (k.a. käsipidur);
  • Uus kasutatud tühikäigumootor;
  • Sisselaske komponentide hooldus;
  • Uued süüteküünlad;
  • Uus õlirõhu andur;
  • Paremad küljepeegliklaasid;
  • Keevitatud differ;
  • Uus paisupaagi kork;
  • Uus pööreteandur;
  • Uued jahutussüsteemi lõdvikud;
  • Uus kardaani muhv;
  • Uued esituled;
  • Uus siduri töösilinder;
  • Kütusefilter vahetatud;
  • Klapikambrikaanetihend, mootoriõli, õlifilter;
  • Uued eesmised suunatuled;
  • Aku;
  • Tagumised amordid;
  • Sportsummuti (Evo X katalüsaator) - ei olnud kõige parem mõte;
  • Üksikud keretööd;
  • Taastatud Evo 8 istmed;
  • GUP-Tuningu kärjed (ees 5mm flantsid) ja lisaks terve ring plekkvelgesid, millest üks paar on pulbervärvis (mustad) käinud;
  • Kojamehed (elementaarne);
  • Uued numbrimärgituled;
  • SI mooduli patareide vahetus;

 

on minu poolt tehtud ja kindlasti veel nii mõndagi teha, aga seda otsustab juba uus omanik ise, et millist tulevikku ta sellele rullikale ette näeb.

 

Ühesõnaga, kellel on asja vastu huvi, saab mind kätte telefonil 58050898 ja võib kirjutada postkasti lisaküsimusi või siia samasse teema alla.

Auto asub Tallinnas ja 2k eest olen nõus ära loovutama.

 

Siin foorumis ka olemas mingi teema selle sama auto kohta enne minu aja ajaarvamist. Juttude põhjal on mootorisse pandud disla vänt ja asjad, aga pole ise sisse vaadanud, seega ei tea kinnitada 😅

 

20180611_211325(0).jpg

Muudetud , muutis kaelavaanaja
  • Meeldib 3
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus