Jump to content
E30 COMMUNITY
Sign in to follow this  
Seiklusminister

Esimene Lumi - 30. oktoobril Tallinnas

Recommended Posts

Enne hooaja viimast autoorienteerumist Haapsalus kutsume kõiki seiklushuvilisi proovima ainulaadset linnaseiklust Esimene Lumi. Tegemist on põneva ja uudse seiklusega, kus "lumega" kaetud kaardi abil tuleb leida võimalikult palju kontrollpunkte.
 
Võistlus saab alguse neljapäeval 30. oktoobril kell 19.00 aadressilt Tartu mnt 44. Võistluse starti pääseb vaid 20 võistkonda. Võistluse osalustasu on kuni 23. oktoobrini 30 eurot võistkond. Hiljem registreerudes on osalustasuks 40 eurot võistkonna kohta. Võistluse kontrollajaks on 3 tundi ja 15 minutit. Iga võistkond peaks kaasa võtma mobiilset internetti sisaldava seadme(Sülearvuti, tahvelarvuti või suure ekraaniga nutitelefon).
 
Iga võistkond saab stardis endale külge gps-seadme. Stardi hetkel saavad osalejad korraldajalt võistluse lingi, kus on näha kõik osalejad live-s. Kahjuks on aluskaart valge ja näha on ainult punktiringid koos punkti numbriga. Võistkonna eesmärk on võtta kontrollaja jooksul võimalikult palju punkte. Sisestades võistluse jälgimise lingi oma internetti sisaldavasse seadmesse, saate teada oma asukoha valgel kaardil. Liikudes ise, liigub ka teie tiimi marker kaardil. Kaardi markeri viivitus on kuni 30 sekundit. Paberkaarti ja legendilehte võistlusel kasutusel ei ole. Punkti asukohta täpsustav legend on nähtav valge kaardi servas internetis avaneval lingil.
 
Registreerida saab läbi Seiklusministeeriumi kodulehe: http://seiklusministeerium.ee/10593/
 
Info ja küsimused: Joonas@seiklusministeerium.ee või telefon 5226895
 
 
voistlusnaidis_520x257.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reede on hea päev enda võistkonna kirja panemiseks. Siis saab rahuliku südamega nädalavahetust veetma minna icon_smile.gif 

Hetkel on kirjas 12 võistkonda ja vabad on veel 8 kohta. Maksimaalselt laseme rajale 20 võistkonda. 

Tule saa osa põnevast ja uudsest seiklusest! 

Kiirusta, sest head asja ei pruugi kauaks jätkuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei seiklushuviline

Juba sel neljapäeval saab stardi uues formaadis linnaseiklus. Märksõnaks valge kaart ja täpid kaardil. Stardikohaks on pubi Seiklusjutte Maalt ja Merelt. Pubi paneb esikolmikule välja ka toredad auhinnad. Võitja lahkub pubist 30 eurose kinkekaardiga, teine ja kolmas koht pudeli kvaliteetse majaveiniga.

Hetkeseisuga on kirjas 13 vaprat võistkonda.

Kõigil juba kirjas olevatel võistkondadel ja ka registreerida plaanivatel võistkondadel palun kindlasti kaasa võtta helkurvestid ja tasku/pea lambid. Ilmad on vihmased ja väga pimedad. Nii sinu kui teiste turvalisuse huvides peab punktidesse jooksjail olema seljas helkurvest. Ideaalne oleks muidugi kui terve tiim helendaks.

Võistluse tulemused teeme teatavaks kohe peale võistlust ja jagame parimatele auhinnad(Juhul, kui asjad väga metsa ei lähe, tehnikasport ikkagi).


Tahaks jagada infot ka teise ürituse kohta, mis leiab aset 22. novembrit Haapsalus(Info: http://seiklusministeerium.ee/haapsalu/). Kõik kes plaanivad jääda ööbima ja spa mõnusid nautima, peaks oma ööbimise võimalikult varakult broneerima. Broneerida saab e-maili: framare@framare.ee teel ja märksõnaks on "autoorienteeurmine"

Haapsalu võistlust tuli toetama Tyres.ee, pannes esikohale välja 60 eurose kinkekaardi ja kõik rajale lendavad võistkonnad saavad nende juures 10% soodustust letihindadelt. Talv on tulekul, rehvivahetus on ees, kasutage võimalust.

Aktiivset registreerimist ja kohtume juba neljapäeva õhtul!

Joonas (Rajameister)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna õhtul kell 22.00 läheb registreerimine linnaseiklusele lukku. Homme ja kohapeal enam registreeruda ei saa. Kes tahab startida, see peab kiirelt tegutsema. Kes sees see sees ja kes väljas see väljas. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
30. oktoobri Linnaseiklus - Esimene Lumi sai edukalt läbi. Rajale läks 13 võistkonda!
 
 
Aitäh kõigile osalejatele. Loodan, et jäite rahule ja kohtume juba 22. novembril Haapsalus. Haapsalu võistluse kohta saab infot: http://seiklusministeerium.ee/haapsalu/
 
Seiklusminister

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy