Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

indrekE30

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    485
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    6

Postitused, mis indrekE30 postitas

  1. Keegi teab, mis sellest autost saanud, nii palju tean, et läks Vasalemma kanti ja mingid õudsad jutud minuni jõudnud, et milline see auto välja näeb (sh kõver esipõll ja toonklaasthrow-up.gif) ja mida sellega avalikult tehakse või on tegu valeinfoga.

    e30abc.jpg

  2. Õnneks ma olen käinud siis pesulates, mis ei kahjusta armatuuri. Kunagi uskusin ka neid ägedaid puhastusvahendeid, svamme jne, mis panevad "cockpiti" ilusti läikima, aga tegelikult need väga kahjulikud ja usun, et kui armatuur tolmune siis pole vaja ju kohe keemiat peale lasta

  3. Mis põhjustab E30-l säärase armatuuri pragunemise? Just silma jäänud väljamaa foorumites, kellelgi siin ka nii olnud? Pikaajaline päikese käes seismine või eeldan, et on armatuuri puhastatud mingi odava ja liialt kemikaale täis vahendiga, mitte tavalise puhta, niiske lapiga nagu pesulates?

    IMG_0461.JPG

    3670968500_c8584ede26_o.jpg

  4. Lugeja kommentaar:

    Kui ma käin Paide surnuaial oma esivanemate haual, kas siis on mu auto pagasnik kohe kasvuhoone, kus kasvavad pegooniad?

    Kummalised on need tänapäeva info-väljaanded, mis igasugust paska edastavad.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus