Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Trax

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    555
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Postitused, mis Trax postitas

  1. viimane minu kunagine auto,minu käes olles olid veel hellakäkid ees,1 kaugtuli puudu,laiad borbet Ad ja pold salongi peale esiistmete ja armatuuri.ca poole aastaga 13 diffrit said seal all otsa,nii kempid kui avatud,suured ja väikesed. :)

    mootor oli aaman racingus tehtud kaksviis,mille hääl läks lõpupoole imelikumaks ja pold enam see,mis varem,muid mure kohti tal polnudki minu mäletamist mööda.

  2. 335 poisid, midagi teile :)

    Turboks KKK26/27 (külm27 ja kuum 26 mida kõvasti porditud ning sisse puuritud 3" tiivik)

    WG flants jookseb esitule taha, kapott mahub kinni. Kaasa saan anda veel kuuma poole väljundi flantsi summuti tegemiseks.

    Lõtkud normi piires.

    M30b35-ga saavutatud 465hp, 680nm.

    Hetkel paremaid pilte pole.

    Hind 290 eur

    56730135

    IMG_1015.JPG

    bronni kolle mulle 5dani,kui müüd eraldi..
  3. velgede kohapealt ei oska öelda, kuna oli kaugel ja liikus, võimalik et ka must, päike peegeldus sealt päris korralikult, et ei suuda isegi otsustada kumb ta siis oli. Vähemalt nägi kena välja ja juht ennast ka eriti tagasi ei hoidnud :lol:
    kui on sama,mis mõtlen,siis pesitseb dynomaxi garaazides see auto,500+ jõudu rattast,m50.
  4. Vabandust, kui päeva rikun. Kusagilt silma jäänud, et pole ehtne M6 (euroopas M635CSi 210kw ja põhja-ameerikas M6 191kw). "Unikaalne auto on täielikult restureeritud 2010 aastal: tehtud põhjalikud keretööd ja ülenisti värvitud." sõna täielik satub kahtluse alla, kui salongi vaadata.

    Ilmselt VIN annaks täpse tõe selle auto autentsuse kohta.

    pikemalt streetraces sellest autost juttu.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus