Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Postitused, mis ///Mario postitas

  1. Viitab natuke nukkvõllile jh.

    Kui 4500 peal ära kaob üks silinder kas masin siis ise laseb niiöelda pöörded alla ja sureb napilt välja? Omal ühel rullil ili sama nali üle 5000 ei läinud, kuna nukkvõll oli suht pulgaks kulunud. Vahetasin ära ka kõik korras. Aga kütte peale tulekut peaks millegiga mõõtma küll. Täitsa võimalik, et pump hakkab otsa ka saama kui vana pump peal on.

  2. Ega jh sellist nalja on ka natuke minul olnud :D Ema kimab ka punase E30 sedaaniga ringi ja lasin ka töökotta pisemat tööd tegema viia ja oi plää kus taheti juppide eest hinda :D b osa oli sellise summaga, et ma ise sebisin juba a osa selle eest :D. Ja tegin nii, et mina murtesesin jupid ja tehti aint töö :D 

  3. Ega ma ise ka ei usu seda, et nüüd 2,0 sitem jne. Aga käib kui traktor :D nagu R4 motol kombeks R6 käib  juba ühtlasemalt :D

    Aga noh diisel on traktor eluaeg :D

    Ja kütte kulu vahe pole jh 2,0 ja 3,0 eriline, pigem valingi 3,0 kuna siis astub edasi ka mehisemalt. 

    Aga jhm raske leida sobiv masin, kui nüüd leiaks sobiva masina siis lähen panka ja raha raha arvele. varem või hiljem tuleb midagi järelmaksul hoida. koguma võibki jääda. Kui oled mingi kohustuse võtnud siis sätid ise elu selle järgi paika. 

    Rullu jätan ka alles aga vaikselt lihtsalt nokitsen. Kui sõitma saan rulli siis esimese asjana kas teen m43 motol tihendite vahetuse või siis juba läheb uuema moto peale üle, Lugege siis M50 vist. Samas tahaks tuju tõstja auto ehitada rullist.

  4. Selge siis. Ega iga auto laguneb kuskilt. Tehnika pole loodud ju kestma, 5a ja siis laguneb ära nagu uutel asjadel kombeks.

    Ega rullil suht samad kulud silla osadega ikka. 

    Tean jh, et 3,0 diisliga on juba miinimum velg 17,kuna pidurikettad pidid m3 suuruses olema. Ise kahjuks olen kuulnud, et see 2,0 diisel pidi natuke õnnetu moto olema aga see selleks. Paljudel tuttavatel on 3,0 diisel ja sõidavad rahumeeli edasi. Sellised silla osa kulud ei tapagi eriti, pigem tapaks see kui mootor pole piisavalt head hoolt saanud. 

     

    Igatahes keegi pangu rullile 3,0 diisel 150kw!!!

    http://www.garaget.org/?car=62359

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus