Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

e30fan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    201
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis e30fan postitas

  1. tere! kapoti all oli vaja keevitada paar kohta:

    1. tuleklaasi all jube auk..

    2. ja plaadi mille peal seisab aku...

    siuke jama et kui keevitaja keevitas selle plaadi siis salongis hakkas põlema või kärsama vaip...ja bardatsjok sees...

    alumine bardatsjoki osa seespool natukene ära põlenenud...

    tulin hommikul keevitaja juudre...võtsin autot...tundsin et kärsu hais...aga ta ütles mis juhtus....ja siis panin käima..

    ja auto sõitis ilusti...sõitsin mingi 10 km tema majast...ja siis auto hakkas hüpppama..:S :S :S

    ja jäi seisma.....tunne oli et kütust pole paagis...siis panin jälle käima...tunne et mootor lendab välja autost...

    kui annan gaasi siis siuke tunne et õhku pole või ajuga midagi juhtus kui põles...

    koju ise ei saanud sõita..sõbrad viisid puksiiriga... :S

    helistasin pärast keevitajale...ütlesin mis juhtus..äkki tema viga...sest enne keevitamist masin töötas korralikult...

    ja keevitaja räägib et aju ei põlenud vaid oli ülekuumenenud...äkki aju probleem??? :D :D :D

    tühikäigul keerasin natukene gaasi trossi ..mõtlesin et mingi jama trossiga...aga mitte midagi et aidanud....

    INIMESED KES TEAB MIS JAMA VÄRK SEE ON??? VÕI VAJA DIAGNOSTIKAT TEHA? KIRJUTAGE PALUN!!!

  2. Tere, varsti tuleb talv ja auto läheb garaazi sooja ilma ootama, garaaz ei ole soe ja ei ole külm..keskmise temperatuuriga....Ja nüüd tahaks teada paar asju :

    1. Kas võib velgedega jätta või talvekad alla panna?

    2. Kui panen talvekad alla, siis ratta alla vaja mingi puu plaate panna?

    3. Kas vaja osta autokattet või las ta nii seisab?

    4. Kas kütusepaagi vaja lõpuni täita või 10 liitrit piisab?

    5. Kas vaja uksed lahti teha, et ei tekitaks hallitus istme peal?

    6. Ja mitu korda nädalas vaja autot käima panna või üldse ei ole vaja?

    7. Mis akuga teha? ikka vaja välja võtta?

    8. Ja pakkuge veel midagi, kui küsida ära unustasin .. 8)

  3. Tihendi viga seal vaevalt on, oskan ka mõistlikult sõita.

    M40 mootoriga 316i kütusekulu peaks tehase andmetel olema maanteel 6,7 ja linnas 10,3 l/100km kohta. Ma ei usu, et tehas nii pange nende numbritega paneb. E30 kupeel pole nii raske kere ka, et 1,6 liitrine vedada ei jõuaks.

    Mis tihendi viga?

    Sama jama et v6tab mingi 10l/sajale.

  4. Tere rahvas,

    kes nägi ja teab see teab , et mu autos ees mingi touringu vedrud vms sest ees tundub väga kõrge kui taga...

    paar kuud tagasi olid ära vahetatud taga vedrud...ees pole midagi vahetanud...

    kas keegi võib öelda mulle mis parem teha, et kas panna ette tavalised / sport / või vahetada ees ja taga sport? ja äkki see ei ole lahendus..sõitsin e36-ga paar päeva..sport vedrutega..oli jah väga suuper 2si sõita...tean et sport vedrud jäigad,aga kui autos on 5 inimest , kas koopasse läheb? mul on 16xj7.5 velg rehviga 205 45 r16..

    või võib nii jätta et ette panen sport ja taga on tavalised ?

    mul on sedaan 1.6 mootoriga :)

    P.S kui kellegil on pakkuda vedrud heas korras siis kirjutage :)

    a7c0319c8896.jpg

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus