Hüppa postitusse

Kristo0318

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    54
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    BMW e30 316i '91 (M50)
    Bmw e36 328i '95

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Kristo0318 saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Oleks vaja ühte diffrit rullikale, võib pakkuda ka compacti alt või e34 alt väikest. Vahet pole kas lahtine või kemppi. Väga madala ülekandega ei soovi, alates 3.6 või sinna kanti.
  2. Oleks vaja ühele touringule tagumise udutule nuppu.
  3. Praegu siis eesmärk teada et heitgaasid paika saada, kellegi e36 väljalaske kollet ja pükse pakkuda siis võib kirjutada, minu omad lekivad sajast kohast ja kunagi sitasti keevitatud
  4. Seega heitgaasid peaks paigas olema? Hetkel käpad ja padjad jms on e36 omad ja peaks okei olema Mulle soovitati põlva arkis ettenäitama minna
  5. Kristo0318

    Metallis/prügis.kustutada

    korralik sportpütt on olemas mis üvl ei sobinud, lihtsalt vaja ajutiselt midagi sinna, saaks mingi kontakti ehk?
  6. Kristo0318

    Metallis/prügis.kustutada

    mingit originaal lõpupütti enamvähem seisus?
  7. Tere foorumlased! Ei tea kas õige koht kuhu postitada, aga tundus kõige sobivam. Probleem siis järgmine, sai tõstetud e30 kere peale m50b25 moto ja nüüd sooviks seda arkis passi kirja ka saada. Mida nad seal täpsemalt vaatavad ja mida ma ise võiks eelnevalt ära teha, et asi sujuks paremini? Keegi ise sama tee läbinud nkn? Hetkel ise leidsin arki lehelt blanketi, kuid seal all lisade all nõutakse "ümberehituse olemust näitavaid dokumente", mida sinna tuleks panna?
  8. Tere,sai tehtud m50 swap ja nüüd vajaks mootoripatju mis näeks originaalilähedased välja ja hoiaks mootori õigel kõrgusel, nt e36 omad vms KIIRE!
  9. Kristo0318

    E30ne varuosad

    Mingit enamvähem korralikku originaal lõpupütti?
  10. Ehk on kellegil pakkuda korralikku roolilatti e30le? Võib pakkuda ka e36 pealt latti ja roolivõimu pumpa, sobivad r4 ja r6 pumbad
  11. Küsimus siis nagu pealkirjas, kas keegi teab kedagi kes teeks ühed 16 tollised plekid laiemaks kvaliteetselt ja mis hinnaga?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus