Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

MartinRoo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    371
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    10

Postitused, mis MartinRoo postitas

  1. mjah, tänu oja autole sain ma omale õudsa Borbet T pisiku külge.... õudsalt meeldisid need veljed seal kogu kupatusega mis seal carratingus oli. vanas arvutis kõik pildidki sisse tõmmatud kunagi :D aga jah, kahju, nüüd siis autot tabanud paras põnts ja kunagisest iludusest paras jamps alles jäänud, kuigi nagu näha NAHK on salongis veel endiselt ilus, juhiiste nurk aind ära istutud

  2. nii esimene rull tuli mulle siis 16 aastasena 2006 aastal, oli ta siis 316 ja 1986 aasta, mootor oli vahetaud eelmise omaniku poolt 2.0 95kw peale aga passis oli 92 kw :D Auto eelmine ehitaja oli Indrek Teppan, kasutajaks ta õde :D, kere oli tegelt väga korralik aga omast lollusest loobusin autost poolteist aastat hiljem umbes,

    hetkel on garaažist läbi käinud 3 rullikat

    muide auto läks kasutajale sild tartusse 684 TDC (ainuke aut nrmärk mis on meelde jäänud :D )

    Esimene auto http://album.ee/node/16055688/50098010 - oleks pildi pannud aga ei luba kasutada sellist faililaiendit :D millist siis, ei tea ma :D

  3. 1. võid vaadata nt eetriga kõik õhutorud üle, ehk on mõni õhuleke kui on siis peaks mootoripöörded tõusma jne

    teiseks pane mootor käima ja tühikäigul töödates tõmba ära tagant tühikäigumootori pistik. kui miskit ei muutu siis võib ka sealt kala otsida, et ehk on teine kinni või hoopistükis peetis(kui kinni siis olen kuulnud, et paljud on wd-40' ga läbi pesnud asja

    2. el peeglitega võid kaitsmekarbist viga otsida, ehk mõni kaitse läbi läinud kui see ei aita siis võib viga ilmselt otsida juhtmestikust, peeglimootoritest, pistikutest

    4. vaata oma anduri pistik üle, ehk leidub seal kala, mul oli eelmisel rulkul bensupumba juhtme otsad nadid ja ka ei toiminud asi korrektselt

    kui sa muidu ei tea seda mis kaitse on millele kaitsmekarbis siis siin foorumis on muidu kuskil abiks või mingi sellise teema alla kaitsmete amprid ja tähendused kirjas. võin ka mõninga toimungu puhul siin eksida aga ehk on abiks :D

  4. ärge nüüd pead puruks lööge aga mis see reflektorkleeps vms endast veel kujutab ? mul pole nagu õrna aimugi

    kui suur on muidu pagasniku luugi serv(tulede peal)? pole rulli ligidal et mõõta ka siin rootsis, muidu oleks ka huvi

  5. Tere, oskab keegi öelda miskit minu esimese rulli kohta, nr märk on 684 TDC, läks ta minu käest kasutaja ''sild'' kätte ja sealt edasi on ta ka müügis olnud vist 2 korda(lisatud mingi aluriffel karterikaitse, jäärada vist paugutaud). kui kellegil infot on kas enam eksisteerib või on juba pilbasteks sõidetud või metalli viidud

    ei oska seda pilti siin lisada, ei ole lubatud kasutada seda faililaiendit

    http://album.ee/album/292468/50098010

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus