Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

MartinRoo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    371
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    10

Postitused, mis MartinRoo postitas

  1. Peab hakkama vaikselt juppe koguma. Otsin siis korralikke detaile, defektsed jupid huvi ei paku

     

    1. Kupee parem tagumine tiib

    2. Differ 3.64 - 3.91 . typ 188, võib olla ka e34 tagakaanega

    3. Kesklukk( kogu krempel- mootorid, juhtmestik(kupee), lülitiga lukud

    4. Aknapesupump koos paaki käiva kummitihendiga

    5. Välistempi andurisse minevad juhtmed (väiksest kompust)

     

    Kellel leidub miskit, võiks postkasti kirjutada.

    List täieneb veelgi.

    Martin

  2. Võiksid ehk lähemalt kirjutada kere olukorrast. Vältimaks igale ühele vastamist. Kas see on kogu kere mis pildil või tuleb miskeid pilpaid veel juurde?

    Aasta ja mudel ei teeks ka paha

  3. Mõned õlled üle 6packi sees ja vaatand üht asja. Paljud tahavad saada typ 188 diffreid tänavaautodele. 

    Milles point? Kõik kes otsivad, aurustavad pm igal ristmikul või paremal kurvil sideways rehve auruks? 

    Mul pole vb kõige paremat näidet aga no mul on ka cabriol mootorit omajagu ja olen ka omajagu pedaali tallanud aga minu differ nt küll ei ole näidanud mingeid laialimineku märke või ma ei tea mida. 

    Saan aru driftipontsikutest kellel pidev siduripommi ja 300+ heppa kapoti all kurvi läbimiseks. 

    Selline mõttevälgatus ? head laupäeva õhtut! 

     

  4. No muidu taga õõtsade vahetus eeldab pidurite õhtutust ja seda siis 2x teha..( eeldades et paned vanad uuesti all).

    No ma ei tea... eixi idee paistab kiirem. Istmed minema. Paar keskkonsooli kruvi ja tiba nikerdust veel ja kaal saavutatud. Mulle tundub vähemalt mõistlikum lahendus kui püstakute. Pidurite. Kässari ja krempliga jurada. Tagaõõtsades võib veel jopata suure laagriga õõtsad, millele veel teisi pooltelje otsi vaja kui olen õigesti aru saand(parandage kui asi nii ei ole)

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus