Hüppa postitusse

Gerttt

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    71
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Gerttt postitas

  1. Gerttt

    OLEMAS !

    Tervist ostaks touringule diffrit , eelistaks pikkade käikudega diffrit . Pakkumised koos hinnaga postkasti , mida korralikum differ seda parem . PM või 566seitseüheksa321
  2. Gerttt

    LUKKU O: 325i lõpupütt

    Anna mulle teada kas ta viib ära või mitte , olen ise ka pärnust . Võib postkasti ka pilte panna ja hinnasoovi
  3. Oleks sooov m20b25-le soetada viimane lõpupütt . Võiks olla korralik , ei pea olema originaal . Pärnu 56679321 Pigem teha pakkumised postkasti koos pildi ja hinnasooviga .
  4. Gerttt

    m40 to m20

    Tervist, kuna ma olen suht andetu vajaks abi . Mis juhtmed ümber muuuta Swap m40b16(eelmise omaniku sõnul oli peal 1.8 ) to m20b25 .
  5. Gerttt

    O: 2x kärgvelg 15"

    Ei ole kellegil pakkuda ?
  6. Tervist , ostaks 2x kärgvelge 15" 7lai ja et13 , võib pakkuda ka tervet jooksu . Pärnu 56679321.
  7. Gerttt

    m20b25

    Nii.. see sai vist selgeks mis mootoris ringi käis , kaanel 1x puks ja klapp olid puruks, 1x klapp kõver ja vedru taldrik puruks . Kaas survestati ära , toimib ja nüüd lähevad vajalikud jupid vahetusse , blokiga poolega pole jõudnud tegeleda .
  8. Gerttt

    m20b25

    Viin bloki koos kogu kupatusega karksi´-nuia järgmine nädal , seal vaadatakse üle mis värk ja kas üldse tasub taastada seda mootorit . Eks ma hoian kursis asjadega kui midagi edasi liigub . Siuke tunne , et tee või teema ...
  9. Gerttt

    m20b25

    Oleks imelik kui oleks heas seisus saaled 30a vanal mootoril
  10. Gerttt

    m20b25

    Tartust toodud mootori saal . Ja vanamootori väntvõll , ühe õlitus kanali ümber oleks keegi nagu haamriga kopsimas käinud .
  11. Gerttt

    m20b25

    Alguses vaatasin ise ka , et blokk peetis sooned sees aga sai puhtaks tehtud on tulemus teine .
  12. Gerttt

    m20b25

    Ennem litakat , aga silindri seinad on kõik ilusad siledad , ei ole kühme kriipse kraapse . Hetkel otsin kohta kuhu viia kogukupatus ja lasta asjatundjal kõik üle vaadata .
  13. Gerttt

    m20b25

    Mul on 18 kolbi mille vahel valida loodan ehk saab nendega hakkama . Kuna teisel blokil silindri seinad kühmulised . Mootor mis kotti jooksis , sellel on hoonitud silindrid .
  14. Gerttt

    m20b25

    Õnneks " projekt " on jõudnud nii kaugele omadega , et mootor on veel viimane suur ettevõtmine , ülejäänud kokku ladumis vaev aint . Kolvid ja väntvõlli saab teiselt mootorilt, ülejäänud läheb sisse uus, kui juba mootor lahti on siis vahetada sisu ka ära .
  15. Gerttt

    m20b25

    See plaan on ja . Sai toodud teine mootori blokk, sealt sai korraliku väntvõlli ja kolvid . Ei hakka riskima uue mootoriga, ei tea kunagi mis sellega veel kaasneda võib . Loodan , et läheb hästi kõik ja saab värvi selga autole ja suveks sõitma .
  16. Gerttt

    m20b25

    Pole küll plokikaant lammutama hakanud , aga väntvõll peetis , raamsaaled kriimulised, kepsusaaled kriimulised ... Ja nii projektidel motivatsiooni puudus tekib .
  17. Gerttt

    m20b25

    Kummalt poolt silindreid lugema hakatakse ? Tulemüüri poolt 1-2 kolb kannatada saanud aint . Mootorile tehtud kasutaja " animal " poolt mootori remont . Homme lähen garaazi siis hakkan kõike üksipulgi läbi vaatama . Imelik oli veel see , et vastu karteripõhja on ka midagi käinud . Homme teen rohkem pilte või kui keegi äkki pärnust saab tulla oma silmaga üle vaadata .
  18. Gerttt

    m20b25

    Ei oska peast öelda , lähen homme garaazi siis saan täpsemalt öelda . ( Esimene mootor millega tegelen , seega suht tumba selle kohapealt )
  19. Gerttt

    m20b25

    Rihm tundus visuaalselt kõik korras olevat , alles vahetatud . Jõud kadus ära ja tuli juhipedaalide juurde lagin sisse .
  20. Gerttt

    m20b25

    On kuidagi võimalik seda kontrollida vaadata ?
  21. Gerttt

    m20b25

    Klapid kõverad ja , Kaas tundus olevat korralik , nii palju ma oskasin vaadata ( vähe kokkupuutunud )
  22. Gerttt

    m20b25

    Tervist , mure siis selline .. Sai autoga rehvi põletatud nii umbes 4-4,5K pööret, üheltmaalt kadus autol jõud ära ja tuli lagin sisse . Sai mootor lahti võetud ja avastatud ,et 1-2 silindri kolvid ja klapid kokku käinud ( mootori tagumine poole , ei ole kindel kuidas loetakse silindreid ) Saaled olid korralikud, väntvõll korralik , mootori märgid sai paika pandud ja tundus nagu need ka klapivad .(pildid tehtud kohe kui kaas mahavõetud ei ole näpitud midagi ) Kerge kahtlus on ,et sisselaskest midagi mootorisse lennanud . On kellegil kogemust või õrnaaimu mis võis olla põhjus kokkujooksmisel ? Ettetänades Gert .
  23. Gerttt

    O: preface turvavöövastused

    Olemas aga facelifti pealt . asuvad pärnus 56679321
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus