Hüppa postitusse

eesnahkhiir

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    119
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Postitused, mis eesnahkhiir postitas

  1. Ma sain täna naise käest teada,et auto hooldust tehakse auto vanuse järgi aga mitte läbisõidu järgi. Uuematel autodel pole vaja õlivahetusi üldse teha ja kui ka teed siis peab kasko selle kinni maksma. Te vaadake oma kulutused hoolikalt üle,äkki maksate ka mõttetult. Filtreid pole ka vaja vahetada ja uued rehvid peaks kasko maksma.

    Tra ma jälle joon.

    • Meeldib 1
  2. Ma olin purjus aga täna sai töö valmis . Pidasin joomisega paar tundi vahet ja jõudsin postituse teha.

    Aga tegelikult pole mul juba mitu aastat rullikat ja käin siin üliharva. Ja ma ei ela aastaid enam eestis. Kaugelt tuleb kirjutatu suure hilinemisega.

  3. tra ma vaatasin,et mul on 126 postitust ja NULL hoiatust. asjad ei klapi. paar aastat tagasi oli mul üle tuhande postituse ja vähemalt 6 korda bänni saanud. kas tänapäevase tehnoloogia arengu puhul ei saaks seda viga ära parandada?  (raisk).

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus