Hüppa postitusse

ralphi57

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    71
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis ralphi57 postitas

  1. Ostan m20 kergemat hooratast! Pakkumised palun sõnumitesse!
  2. ralphi57

    USA park suunda

    Tere, tahaks USA parki suunda. Õpetusi on palju, kust puuritakse auk ja veetakse pargist. Selline lahendus ei meeldi. Kas on võimalik lahendada nii, et paned USA mudeli pirni pesa ja pirni ilma juhtmeid vedamata? Ralf
  3. Ostan bmw e30 originaal tweetereid. Kui kellegil on pakkuda eksemplare, mis ei krõbise, siis olen pakkumistele avatud. Parimaga, Ralf 55662657
  4. Tere, Ostan tagumise istme peatugede raame, kõik pakkumised on oodatud sõnumitesse või telefoni teel 55662657 Ralf
  5. Tere, kas kellelgi on äkki üle Hartge või zenderi lisakellad?
  6. ralphi57

    O: tagumiste peatugede raame

    Endiselt võib pakkuda
  7. Tere, Ostan tagumiste peatugede raame. Mida korralikumad, seda parem. Pakkumised teha koos hinnaga sõnumitesse. Võib ka helistada. 55662657
  8. Tere taas, Otsin 4x100 hartge velgi, kõik pakkumised on oodatud
  9. Ostan is pagasiluugi lisa. Palun pakkujal helistada 55662657
  10. ralphi57

    O: R6 spidoplokki

    Mul on koodipulk olemas R6 oma
  11. Vastu võin anda musta liistu ringi
  12. Tere, otsin originaal bbs style 5 15" 4x100 55662657
  13. ralphi57

    O: FL tagatuled

    Tallinnas pakkuda, 30.- väiksed mõrad on sees
  14. Tere, kas kellelgi oleks pakkuda korralikku pagasiluugi katet? võib helistada 55662657 või pm
  15. Otsin kõrvalistuja poolset esitule sisemist katet plastikkatet. Võiks asuda Tallinnas. Võib ka helistada 55662657
  16. Tere, ostan cabrio kroomliistu ringi, ukse tihendeid. 55662657 Ralf
  17. Selliste velgede nagu alpinate eest(kui ei vaja kohe sirgestamist, värvimist), olen nõus maksma tuhat eurot.
  18. Tere, ostan type 188 diffrit, võiks olla alla kahe lõpp kuni kolme keskpaik ülekandega. Samas pakkuda võib kõike
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus